Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Benedict...

Mi a véleményetek Benedict Cumberbatch-ről?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi!

2012. nov. 13. 20:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Hasonlít egy lóra... XD Ment a zöldpacsi


[link]

2012. nov. 13. 20:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó színész, elképesztő hangja van, normálisnak tűnik, nincs elszállva magától. Azon kívül szerintem jóképű is, de ez mindenkinél változó. Először nekem sem tetszett annyira. Én általában nem 'tartok' kedvenc színészeket vagy írókat, rendezőket, nem rajongok, csak az adott filmet nézem, ami tetszik. Szóval nem néztem meg minden filmjét, de utánanéztem mindegyiknek, és látszik, hogy igényesen választja ki hol szerepel. Kedvencem a Sherlockban és Frankensteinben mint Victor.
2012. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és A hobbitot nagyon várom, mert Tolkien a kedvencem és nagyon örülök, hogy abban is fog játszani.
2012. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sherlock jó sori és Victorként nekem is tetszett...:)
2012. nov. 13. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszadónak igaza van
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 3. válaszadóhoz, szépen összeszedte. :)
2012. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Elluin ***** válasza:
Jaj én a Star Treket várom nagyon... No meg a Hobbit többi részét ,mert eddig Ben nem igen mutatkozott benne... :)
2013. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Elluin ***** válasza:
Ha érdekel valakit egy forumot hoztam létre... Nem a legjobb ,de beszélgetés céljára megfelel : [link]
2013. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó színész és mint ember is szimpatikus, már amennyit tudok róla. (Pár interjút láttam, kedves, intelligens embernek tűnik, aki nincs elszállva magától.) A kinézete meg... A szépség relatív, szerintem például egész helyes, vagy legalább is barátságos külseje van. Tény, hogy nem az a tipikus szépfiú, elég karakteres, de pont ettől egyedi. Még mindig jobb, mintha tök átlagos, uncsi arca lenne. :)
2013. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, eléggé elfogult is vagyok vele kapcsolatban. Nálam a nap 24 órájában megy a fangirling, részletesebben most nem akarom kifejteni, mert tényleg ódákat tudnék róla zengeni. Mondjuk néha az az érzésem, hogy a zsenialitását képes értelmetlen filmekre is pazarolni, mint pl. a Star Trek. Nem azt mondom, hogy rossz film, csak Bennek nem ilyeneket kéne játszani, ő ahhoz túl tehetséges. Például a Hawking (mindenki nézze meg!) szerintem ezerszer nagyobb színészi feladat volt számára, mint az imént említett film, pedig akkor még nagyon a pályája elején volt. Lehet, hogy élvezetesebb és mókásabb ilyen dolgokban játszani, de komoly, szívbemarkoló drámákban sokkal-sokkal szívesebben látnám viszont. Hiszen pont ő mondta, hogy "Színészként meghízhatsz, lefogyhatsz, felragaszthatsz egy hülye orrot, őrült akcentusban beszélhetsz, úgy mozoghatsz mint egy sárkány, és elérheted hogy az emberek a sziporkáidra figyeljenek és istenítsenek azért, milyen különleges vagy. De az ilyesfajta színészet egyszerűen csak "nézz-már-rám", miközben az lenne a dolgod, hogy segíts a közönségnek együttérezni azzal az alakkal, akit a színpadon látnak."
2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!