Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lehet one direction-os...

Hol lehet one direction-os karkötőt/poharat/ilyesmi vackokat venni? Budapesten személyesen KP-ban, nem vatera meg utalgatás, meg posta.

Figyelt kérdés
Hugomat szeretném meglepni karácsony alkalmából egy ilyen kis tárggyal, nagyon szereti ezeket. Olcsón szeretném megúszni, egy ötszázas körül szánok rá.

#pohár #karkötő #one direction vásárlás
2012. dec. 13. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
claire's-ben vannak 1D-s cuccok, pohár asszem nincs, de toll, füzet, karkötő, táska, ilyenek vannak.árat nem tudok mondani
2012. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is a clarie's-ben láttam még nyáron, karkötőt asszem, matricát, nyakláncot, ilyesmikre emlékszem.

árat én se tudok konkrétan mondani, bár én oda általában csak nézelődni megyek, nekem elég drága, bár kinek mi számít drágának egy ékszerért. :D

2012. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!