Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Danielle...

Ti mit gondoltok Danielle Peazer-ről?

Figyelt kérdés
Szerintem borzasztóan jól táncol, tehetséges és emelett gyönyörű is. Nekem ő a példaképem, megtanított rá hogy soha ne adjam fel az álmaimat és mindig önmagamat adjam.

2012. dec. 22. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ki az? meg eletemben nem hallottam rola
2012. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy angol táncosnő. Az xfaktorban táncol meg több sztárnak pl. Pixie Lott, Taio Cruz, Alexandra Burke. Egy kis infó róla: [link]
2012. dec. 28. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Dani nagyon tehetséges,kicsit irígylem is ez miatt. Én is táncos vagyok,és az ő inspirációja miatt kezdtem bele,a felsőbbfokú tanulásába. Azóta minden jobb lett. Ez volt 2 éve,és miatta önbizalmam és tehetségem is lett. Ami egy kicsit zavaró tényező benne,ha szabad ilyet mondanom,az,hogy Liam-mal van és ez fáj. Persze ezért nem utálhatom... De azért ha nem jöttek volna megint össze,még jobban szeretném őt. Ne utájatok,de szeretm Leeyum herceget...
2013. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!