Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a tegnapi...

Mit gondoltok a tegnapi X-faktorban Stone viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor Nóra kimondta, hogy ki jutott tovább, Stone látványosan örült és baromira nem érdekelte õt Lass Bea kiesése. Oké, aztán észhez tért, de akkor is. Szerintem bunkó volt.
2012. nov. 4. 19:05
 1/8 anonim válasza:
51%
jah
2012. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az volt az x-faktor fénypontja
2012. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkorát röhögtem! De nem azért mert jópofa volt, hanem magán a helyzet komikusságán. Amúgy szerintem is bunkó volt. Viszont ez az egy megmozdulás tette emlékezetessé a múlt heti részt.
2012. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez bunkóság, ez egy verseny, ahol a saját érdekei fontosak, nem az, hogy másokat sajnáljon.
2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
eddigi egyetlen őszinte reakció volt, amit az rtl-en láttam. egyébként teljesen megértem, igaza volt, még jó, hogy örült.
2012. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Atyaég. Örült, mert tovább jutott. Már ez is bűn!? Inkább nézem ezt a reakciót, mint hogy valaki tovább jut és tovább bambul a kamerába meggyötört arccal, majd odamegy a kiesőhöz. -.-
2012. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is meglepődtem, mert érthető ugyan, de kissé furcsán jött így ki.

De azért nem árt megemlíteni azt sem, hogy utána odament a csajhoz és megbeszélte ezt vele, elnézést kért, mert ő is érezte, hogy ez nem a legjobban jött ki. Szóval szerintem le a kalappal előtte, a legtöbben nem kértek volna elnézést a lánytól.

2012. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt utána én is láttam, ez tényleg rendes volt tõle.^^
2012. nov. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!