Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van rajtam kívül még Benedict...

Elluin kérdése:

Van rajtam kívül még Benedict Cumberbatch rajongó?

Figyelt kérdés

Persze ,hogy van!XD Tudom én. Ez egy buta kérdés, és mégis... Igazából olyan valakiket keresek akik szintén szeretik a Cumberbatch filmeket, a SHERLOCK sorozatot és esetleg szívesen leveleznének ezekben a témákban... Én szívesen megosztanám vkivel a Bennel kapcsolatos filmes élményeimet. :)Szívesen alapítanék egy oldalt vagy forumot is ,de ez még a jövő zenéje...


Válaszokat és az esetleges leveleket előre is megköszönöm! :D



2013. jan. 4. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő ez első olyan Sherlockot játszó színész, akinek idiótább neve van Holmesnál. Ennél britebb név nem létezik :D
2013. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Totál igazad van XD De egy ilyen különös megjelenéshez különös név való,nem...?
2013. jan. 4. 22:39
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Brilliáns színésznek tartom, és a kedvenc sorozataim közé tartozik a Sherlock, mellegles nem is néz ki rosszul hogy úgy mondjam. De én személyszerint tartózkodok mindenféle rajongástól meg imádástól. Néha a fanok, khm, egészen hülyét csinálnak magukból és észre sem veszik. Meg nálam mindig a film az első és sosem a színészek miatt nézem, az csak másodlagos, ezért van az, hogy hogyha teszik is valaki, akkor sem bírom végignézni egy másik szerepben, ha maga a film nem tetszik.
2013. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az afféle őrült rajongástól én is távol állok,csak szeretnék találni egy értelmes valakit akivel tudnék Benről beszélgetni,vagy akár más filmekről is ,mert a környezetemben senki nem ismeri még a sorozatot sem... :(
2013. jan. 5. 16:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, persze. Hülye neve van, mint a legtöbb britt színésznek :D

A Sherlockban láttam először, szerintem tökéletes volt a szerepre, olyan különleges arca van, és nem mellesleg rohadt jó színész :) A Sherlock Unaired pilot-jában (nem tudom magyarul xdd) meg olyan kis fiatal hogy úristen de imádom, bár megértem hogy csináltak egy másik verziót :)

2013. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A a pilotban én is imádom, bár az igaz ,hogy ott még nem volt annyira Sherlockos, ezért is érdekes,mert látszik a változás a játékában... Tündéri , tisztára mint manócs XD
2013. jan. 5. 16:22
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok :D

Aha, de nekem abban jobban tetszett a cselekmény valahogy, bár a végleges valahogy sherlockosabb. Arra célzok, hogy ugye az első verzióban bedrogozzák, úgy veszik rá erre a játékra, míg véglegesben magától megy bele, kalandvágyból. Ezt imádom a karakterben, hogy annyira unja a mindennapi és átlagos életet, hogy az életét is kockára teszi egy kis izgalomért :D

2013. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A történet szerintem is jobb , de egy picit kikellet volna még dolgozni ahhoz hogy élesben is ez legyen...Nekem furának tűnt a későbbiekben,meg egy kicsit életszertűlennek,hogy Watson csak úgy felpattan, az étteremben hagyja a botját, aztán meg csak úgy elkezdenek rohangászni az utcán... :) Az hogy a pilotban John aggódik, mert látja hogy baj van és Sherlock segítségére siet szimpibb verzió nekem... Meg Ben sokkal jobbat alakít a pilot végén... :)
2013. jan. 5. 16:38
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ebben egyetértek :D A kedvenc részem, amikor a vendéglős meg van győződve, hogy randiznak xD
2013. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit egy forumot hoztam létre... Nem a legjobb ,de beszélgetés céljára megfelel : [link]
2013. jan. 6. 04:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!