Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti melyik sztárral lennétek...

Ti melyik sztárral lennétek együtt szívesen?

Figyelt kérdés
Mit tennétek meg érte? Van olyan sztár, akiért megtennél akármit?

2013. jan. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6
 51/59 Joe Makepeace ***** válasza:
Nem értem, hogy ez a Sonny Moore, vagy kicsoda tényleg miért ilyen kivesézendő, amikor a kérdésre mindenki válaszol, aztán a kérdező eldönti, a válaszokból, hogy számára kielégítőek-e vagy sem! Tényleg az ilyen vitát priviben! VISZONT! Kérlek titeket pl. a kérdezőt(!), hogy ne becsméreljétek a 10-12 éves lányokat, mert ők is tudják, hogy ki az aki tetszik nekik és tudják hogyan kell az égőt írni, és jól tudnak olvasni, úgyhogy nem MUSZÁLY!!!!!!!!!!! őket folyamatosan kioktatni, és Ninának sem idiótázni a tinilányokat, mert én mindíg a védelmembe veszem őket! Nem értem, hogy miért támadják olyan sokan őket, holott ez a támadókra nézve ciki, és szegényes! A vén elhülyült marhákkal semmi gondotok? És miért pont a lányokkal, akik amúgy is sokkal érettebbek mint a fiúk!
2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
nem akartam őket bántani, csak hozzá szóltam, és elmondtam a véleményem. annyira nagy baj ez? tudom, milyen 10-12 évesnek lenni, és nem azzal van bajom, hogy mennyire írnak helyesen, meg ki tetszik nekik, (persze erre is felhívom a figyelmüket,) hanem az hogy "akaszd fel magad kérdező"... csak azért mert nekem nem tetszik, más az ízlésem - és ezt utálom a kislányokban - (tisztelet a kivételnek), hogy ha valaki nem szereti azt, ami a "menő", és amit ő szeret, ebben az esetben most Sonny, akkor annak az illetőnek ilyeneket kell mondani/írni. viccnek meg szerintem ez elég rossz.
2013. jan. 25. 13:42
 53/59 anonim ***** válasza:
50%

http://www.youtube.com/watch?v=F21aifX0lZY

és most mindenki lenyugszik...

2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Joe Makepeace ***** válasza:
Hát ez rendkívül kellemes, pörgős zene!
2013. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
és akkor mi van??? am nekem ez az altatóm :D
2013. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
akkor vajon milyen zene dob fel? :D
2013. jan. 29. 17:24
 57/59 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
# 42/59-es. Azt úgy értettem, hogyha van olyan sztár, akivel szívesen együtt lennél, akkor annak érdekében mit tennél meg(?) Remélem így érthető. :)
2013. febr. 2. 10:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!