Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti melyik sztárral lennétek...

Ti melyik sztárral lennétek együtt szívesen?

Figyelt kérdés
Mit tennétek meg érte? Van olyan sztár, akiért megtennél akármit?

2013. jan. 15. 21:58
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Igazatok van :D
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Joe Makepeace ***** válasza:
Mit kéne megtenni, ezt nem igazán értem! Olyan van akivel nagyon-nagyon szívesen lennék együtt, és bepörgök tőle.
2013. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Kedves Dorapph meg ez másik Sonny Moore rajongó....

Írjatok már egymásnak privátot inkább.... köszi.

2013. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
igen, és örülök, hogy megosztottátok velem, és válaszoltatok, de ne itt irkáljátok már hogy milyen cuki meg stb. mert erre nem vagyok kíváncsi. ahogy írták, privátban folytassátok. örüljetek inkább neki, hogy nincs még egy vetélytársatok, a zenéje amúgy tetszik, ő nem... most azért akasszam fel magam, mert jobb az ízlésem? na állítsatok magatokon, kérlek. nekem ne írogasson néhány 12 éves kis csaj arról, hogy mi a jó pasi, mert egyáltalán nem tudjátok, ahogy azt sem, hogy hogyan kell pl. az *égőt írni... és én mondtam, hogy ez a SAJÁT véleményem. tudsz olvasni? tanuld már a nyelvtant, és ne itt írogass. köszönöm, ha megértettétek.
2013. jan. 24. 14:48
 45/59 anonim ***** válasza:
Szegény kérdezőt haggyátok már. Szerintem is van jobb ennél a Sonny-nál, vagy kinél... Nem mindenki egyforma, de látszik hogy ti olyanok vagytok, mint a többi idióta tinilány akik odavannak akármelyik sztárért, mert olyan menő meg minden, mert ha a barátnőcskéd szereti az xy sztárt, akkor neked is kell. Komolyan, nincs jobb dolgotok? Ez már szánalom. -.-
2013. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
ööö kérdezte de mindegy....
2013. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Áhhh haggyuk.....
2013. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Jajj gyerekek hüly*k vagytok ti....am már bocs de priviben is levelezünk ugyhogy...kuss ~B.
2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
igaz.... :)
2013. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
nagyon helyes. :) én is beszélgetnék priviben azzal, akivel ugyanazt szeretnénk. :) ti ismeritek is egymást? nem muszály válaszolni, csak kíváncsi vagyok. :) annyira egy véleményen vagytok. :)
2013. jan. 24. 21:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!