Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám velük keresni a kapcsolatot? (lent)

Figyelt kérdés

One Direction rajongó vagyok és 11 éves, ezért anyukám nyilván nem enged facebookot.Én szeretnék velük levelezni, van facebookja mindegyiknek de ugye azt nekem nem engedik.

Tudtok olyan oldalakat amin valószínűleg fennt vannak és tudok velük chatelni?

Twittert ne ajánljátok mert az már van!

JA ÉS KÉRLEK HA NEM SZERETITEK ŐKET AKKOR SE SZ@ROZZÁTOK LE ŐKET MERT ROSSZUL ESIK HA A KEDVENC SZTÁRJAIMRA CSÚNYÁKAT MONDANAK!!!NAGYON ROSSZUL TUD ESNI!


2013. jan. 18. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak a Twittert tudom, ahol tényleg tuti hogy ők vannak, mert facebookon egyáltalán nem biztoshogy ők ülnek ott. Szóval azzal nem veszítesz sokat. Egyszer olvastam valahol valaki hozzászólását, hogy egy oldalon beszélt a Zayn-nel egy kicsit, csak ajj nem tudom hol...

Ha eszembe jut, írok!

2013. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaj nagyon köszi.sokat segítenél.

:)

2013. jan. 19. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg? :) Hm... akkor jó.
2013. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha rájössz mi az oldal neve akkor sürgősen add meg kérlek.
2013. jan. 19. 20:39
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 19. 20:39
 6/7 anonim válasza:
THát te nagyon naiv vagy :)) Mert pont egy 11 éves magyarral lesz kedvük beszélgetni :D
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj és akkor mi van?nem tudtam hogy olyan nehéz a felfogásod hogy nem érted a kérdést.a kérdésre válaszolj vagy ne írj.
2013. jan. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!