Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most néztem Palvin Barbiról...

Most néztem Palvin Barbiról videókat, és az életútjáról olvastam, és annyira rossz érzés fogott el, más is van igy?

Figyelt kérdés
Azért,hogy nekem annyira jelentéktelen az életem...és hogy lehet valakinek ekkora szerencséje, hogy odamentek hozzá az utcán, és felfedezték...és világhírű, abszolút sikeres nő lett...annyira jó neki, nem irigylem, de hogy lehet valaki ilyen szerencsés...egy álomvilág, az ő életének van értelme...amúgy nagyon szép, de smink nélkül nem annyira, tényleg átlagos...
2013. jan. 21. 02:54
1 2 3
 1/25 Pretty Ballerina ***** válasza:

Nem tudom, ki az a csaj.

Azért mert neki látszólag bejött az élet, a tiednek már nincs is értelme? :D

2013. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Lány vagy? Mennyi idős? Veled is előfordulhat még, sosem tudni.
2013. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Enyémnek nemigazán
2013. jan. 21. 03:05
 4/25 Pretty Ballerina ***** válasza:
És miért? Mi baj az életeddel?
2013. jan. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

azért vannak páran, akiknek tényleg bejött az élet

abból élni, hogy 'szép vagy' szerintem nem egy életcél

ha valami felesleges, akkor az ez


(ha ő épp nem jár arra, berángathattak volna helyette két másikat. tényleg 'szép', de azért lássuk be, nem a világ legszebb 'nője')

2013. jan. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Pretty Ballerina ***** válasza:
Szerintem foglalkozz a saját életeddel, ne ilyeneken izgasd magad.
2013. jan. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Foglalkozok én eleget, csak semmi sem sikerül
2013. jan. 21. 03:29
 8/25 Megara. válasza:

Gondolom nincsenek céljaid, azért érzed jelentéktelennek az életed.

Ne ilyen életeket irigyelj, amit valójában nem is szeretnél, mert semmi értelme. Valószínűleg akkor se lennél boldogabb, ha világhírű lennél, szerintem lenne benned akkor is ugyanilyen hiányérzet.

Nézz mélyen önmagadba, és figyeld meg, hogy lelked mélyén mire vágysz legjobban, miben tudnál igazán kiteljesedni, aztán minden erődet bevetve próbáld meg elérni.

Ha tényleg mindent megteszel érte, és az a te utad (amit tényleg te szeretnél, nem mások elvárásainak felel meg), akkor úgyis sikerül, kitartás kérdése, aztán máris nem fogod ilyen jelentéktelennek érezni az életedet.

Nem feltétlen az a legértékesebb élet, ami a média előtt zajlik... sőt, ismerek pár híres embert (csak az országon belül), külső szemlélőként bárki irigyelné őket, de lelkük mélyén nagyon üresek és nem érzik magukat teljesnek, szóval ne vágyj szerintem ilyen életre...

2013. jan. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
15%
Ki a f@szlyuk ez a Barbi? Ugye viccelsz? Ennyi erővel anettkàt is irigyelhetnéd, volt neki műsora is..
2013. jan. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Palvin Barbara válasza:
78%
Így van, ne is foglalkozz velem!
2013. jan. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!