Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most néztem Palvin Barbiról...

Most néztem Palvin Barbiról videókat, és az életútjáról olvastam, és annyira rossz érzés fogott el, más is van igy?

Figyelt kérdés
Azért,hogy nekem annyira jelentéktelen az életem...és hogy lehet valakinek ekkora szerencséje, hogy odamentek hozzá az utcán, és felfedezték...és világhírű, abszolút sikeres nő lett...annyira jó neki, nem irigylem, de hogy lehet valaki ilyen szerencsés...egy álomvilág, az ő életének van értelme...amúgy nagyon szép, de smink nélkül nem annyira, tényleg átlagos...
2013. jan. 21. 02:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim, de reális vagyok, és emiatt lehet akadályozom magam, mert mindig az akadályokra gondolok....ja és ami a lényeges, az anyagiak.....emiatt nem tudom megvalósitani leginkább na mindegy...meg nem tudom jól beajánlani magam
2013. jan. 21. 03:36
 12/25 Palvin Barbara válasza:
66%
Igazából nem is olyan jó nekem. :(
2013. jan. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Megara. válasza:

Nem szabad az akadályokra gondolni, nekem az életem minden területén folyton olyan céljaim vannak, ami miatt mindenki hülyének néz, mert elérhetetlen dolgok ezek, meg nem éppen megszokottak... de attól még valahogy mégis mindig sikerül elérnem. :)

Bár engem az ilyen dolgok kifejezetten motiválnak. :D

Esetleg akkor próbálj előbb apróságokat elérni, hogy megtanulhasd "kicsiben", hogy hogyan is kell ezt csinálni, aztán szép lassan átalakul majd a hozzáállásod, és nem csak az akadályt látod benne. :)

Egyébként szerintem a Barbi életének nincs valami túl sok értelme, végülis mi lenne? Én pl eléggé értéktelennek érezném magam, ha pusztán a külsőm miatt néznének fel rám az emberek, azt nem tartom túl nagy érdemnek. És ahogy írtad, nem is ő tett ezért a sikerért, csak így alakult, ez az én szememben nem éppen az álomélet.

2013. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
így van, mire jó, hogy szép vagy, úgyis egyszerre csak egy emberrel dughatsz, mert különben prostituáltnak néznek
2013. jan. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mert már rengeteg helyen járt..teli van az élete élményekkel, most csak őt hoztam fel példaként, neves emberekkel találkozhatott, izgalmas élete van, elismerik...
2013. jan. 21. 04:05
 16/25 anonim válasza:
A mocskos anyagiakra meg ott a p*ovident.
2013. jan. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

mégis ki ismeri el?

elismerik, mert szép, és sokat utazott? :DD

hagyjál már aludni, kedves kérdező

2013. jan. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 The Other válasza:
100%

Ez kicsit hasonlít az egyik stand-up komédiás szállóigéjére:

"Alonso 24 évesen F1 világbajnok, én pedig anyámnál lakom"


Na, itt ugyanezzel a jelenséggel állunk szemben, csak lány szempontból. Az a lényeg, hogy legyenek saját céljaid, ne mindig másokhoz hasonlítgasd magad, pláne ne olyanokhoz, akiknek akkora szerencséje volt, ami 10 millió emberből csak eggyel történik. Ennyi erővel az egész ország sírhatna, hogy jajj, miért nem ők nyerték az X milliárdot a lottón, hanem feltehetőleg valami suttyó paraszt.

El kell fogadni, hogy az élet igazságtalan. Valaki 18 évesen világsztár lesz, míg más ugyanennyi idősen meghal egy nagyon ritka daganatban. Örülj annak, hogy ha nem is ért nagy szerencse, de legalább a nagy szerencsétlenség is elkerült...

2013. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
az normális, ha egyáltalán nem szeretnék F1 világbajnok lenni?
2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 The Other válasza:

#19-nek:

Itt most nem az "F1 világbajnokságon" van a hangsúly, hanem azon, hogy az a hapsi 24 évesen milliárdokat keres, a fél világ ismeri a nevét, több millióan rajonganak érte, szinte bármelyik csajt felpróbálhatja és így tovább, míg a vele egy korú "mezei" srác mindezt szájtátva nézni, hogy ő még annyit sem ért el az életben, hogy ne szoruljon az anyja segítségére (pedig feltehetőleg ő is küzdött eleget az életben)... Remélem, érzed a kontrasztot.

2013. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!