Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most néztem Palvin Barbiról...

Most néztem Palvin Barbiról videókat, és az életútjáról olvastam, és annyira rossz érzés fogott el, más is van igy?

Figyelt kérdés
Azért,hogy nekem annyira jelentéktelen az életem...és hogy lehet valakinek ekkora szerencséje, hogy odamentek hozzá az utcán, és felfedezték...és világhírű, abszolút sikeres nő lett...annyira jó neki, nem irigylem, de hogy lehet valaki ilyen szerencsés...egy álomvilág, az ő életének van értelme...amúgy nagyon szép, de smink nélkül nem annyira, tényleg átlagos...
2013. jan. 21. 02:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Amúgy létezik olyan modell, aki be tud úgy futni, hogy nem kell hires emberekkel lefeküdnie? Mert én nehezen hiszem el..bár biztosan!


Csak a Mo-i "hirességek" mint Dukai, Zimány, Debreceni Z, Bódy...elég furcsa hogy Dukai kivételével volt már mindegyik Kedves Ferenccel pl-ul..és nem hiszem el hogy férfiként bejött ezeknek a nőknek.


Zimány Linda hagyján..de Debreceni Zita, és Dukai R- nem szimpatikus...bár lényegtelen.

2013. jan. 21. 17:30
 22/25 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mondom, hogy éld a saját életed. Szerinted ezek a csajok úgy futottak be, hogy azon sírtak, hogy mennyire szar nekik, és mennyi híresebb meg sikeresebb ember van?
2013. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 The Other válasza:
Szerintem Palvin se feküdt le híres emberekkel, ez csak a Magyarországon sztárolt luxuspr*stiknál divat. Nem is láttam még csöcsöt villantani a Fókuszban, miközben valami egzotikus szigeten nyaralt Isten tudja kinek a pénzéből...
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Oké...foglalkozok én eleget a sajátommal
2013. jan. 21. 17:38
 25/25 anonim ***** válasza:
nem lehet 'híres' mindenki, mert akkor 'senki nem lenne híres'
2013. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!