Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gndolnátok egy olyanról,...

Mit gndolnátok egy olyanról, aki mocskos titkot ad el ujságnak egy világsztárról?

Figyelt kérdés

Egy bécsi koncert után alkalmam volt találkozni/fotózkodni egy világsztárral. És sikerült ágyba... vagyis kanapéba vinnem! :) Pénzre lenne szükségem, a sajtó meg zabálná a sztorim!

(Nem izgat, h elhiszitek v sem.) Mit gondolnátok rólam? Nagyon undorító húzás lenne részemről?

(Ne kérdezzétek ki pasi, nem mondom el!)

20F



#szex #sztár #énekes #újság. pletyka
2013. jan. 27. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha belekezdtél, ne hátrálj meg. melyik magazinnak?
2013. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ne hátráljak meg? Valószínűleg botrányt csinálok az énekesnek...

egy hetilap főszerkesztőjével beszéltem, de míg nem bíztos, nem akarok elárulni semmit.

2013. jan. 31. 15:42
 13/15 anonim ***** válasza:
ja, nem fogod azt az "ártatlan sztárocskának" botrányt csinálni, de azért belekezdesz, és szólsz egy újságírónak, hogy van egy sztorid, de mégsem mondod el... ez eléggé kitaláltnak tűnik így. miért olyan nagy baj, ha botrányt csinálsz? hány ilyen sztár van? ja, hogy azért, mert te jószívű ember vagy, és nem akarsz bajt a sztárnak.
2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ahogy mndod. hidd el, nem élvezetből csinálnám. és képtelen vagyok dönteni. egyrészt kell a pénz, másrészt akármilyen lekezelően bánt velem a férfi, a rajongója vagyok és nem akarom kínos helyzetbe hozni. dilemma ez a szitu :/
2013. febr. 1. 18:45
 15/15 anonim ***** válasza:
megértelek... :) eléggé szarba lehetsz most. de ha az újságnak nem mondod el, nekem legalább mond el. vagy azt mond el, hogy csaltad az ágyba? ennyit azért elmondhatsz, másnak is hasznos lehet... ;)
2013. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!