Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vagy A Big...

A One Direction vagy A Big Time Rush jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Az 1D vagy a BTR a jobb? Ha van vélényed kérlek írd le (még ha nem is szereted egyik bandát se). Minnél több választ kapok annnál jobb! ;)

2013. febr. 8. 19:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelműen a BTR :)

Nem is értelek,hogy hogy mered a BTR-t lesüllyeszteni 5 nyálcsorgatós homokoshoz.

Igen,az 1D az.Nem értem,hogy manapság ezek a kis normálatlan tinik mit esznek ezen a szürke bandán.Semmi tehetség,semmi értelme a zenéjüknek,kinézetükről meg inkább nem írnék semmit,nehogy világháború legyen belőle xD.Ha már előkerült a zene téma,akkor tájékoztatom a reksönösöket,hogy az 1D-nek ÍRJÁK a számokat,nem saját maguk írják,maximum egy nyálas félmondatot írnak valahova.Semmi kreativitás,semmi hang,az egész banda egy semmi.Ha az 1D egy tehetségkutató által ekkora sikert ért el,akkor a szomszéd asszony macskája már világsztár lehetne.

A BTR: Ők MAGUK írják a számaikat,van értelme a dalaiknak,mert a rajongóiknak írják,hogy legyen önbizalmuk stb.

Sokan mondják,hogy őket összeválogatták,ami igaz.De az 1d-seket is összeválogatták,hiszen Simon Cowell úgy rakta őket össze!!Ezt sajnos sokan figyelmen kívül hagyják.A BTR-esek igaz barátok lettek,haverok,akik sosem hagyják egymást cserben.Ellenben az 1D-sek,öhm.....túlságosan egymáshoz melegedtek,ott b*zulnak ahol csak lehet.

A BTR számainak van értelme,nem tömegzene,hogy a refrént 768756837453-szor mondogatják,hanem normális zene.

Az 1D tömegzenét csinál,hogy kattanjanak rá az IQ fighterek,és rongyosra hallgassák,a kiadó írja nekik a számokat,hogy elnyávogják,aztán megy is ki.

Szánalmasak a direksönök,és a fanjaik is,hogy ennyire el vannak szállva maguktól. -.-

BTR forever <3

2013. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
24%

azért mert nem bírjátok 1D-t azért még nem kell fikázni őket.

és tudod mit?a BTR rajongók nyomorék csicskák.te is az vagy.

nem szoktam ilyen szinten kiborulni de ez már sok.gyűlölöm az ilyen embereket.nem gondolnak bele ez milyen rossz a másiknak.és nem melegek.azért nem mert lányokkal járnak.

és te semmit nem tudsz róluk.ha a szomszédjuk lennél vagy ismernéd őket, beszélnél velük, látnád mit csinálnak akkor azt mondom csináld.de úgy hogy sz@r pletykás oldalakról olvasol ilyeneket nem kell elhinni azzal a csöpp, borsó agyaddal ha van.

biztos megbízható forrásokból tudod. Facebook, meg a tökömtudja milyen barom oldalról.

azt szeret mindenki amit akar.én is tudom fikázni Big Time Rush-t.

Kendallnak tiszta hülye orra van, aztán az egyiknek olyan képe van mint valaki indiánnak.

na és ez neked hogy esik.meg a pici Kendall nem tud dönteni 2 csajszi között de nagy szám.


nem tudsz róluk semmit.miért lennének melegek?!mindenki ezt mondja. tévhitben éltek drágáim. :P

és nem kell lefikázni a Directionereket sem mert őket sem ismered.honnan tudod hogy nem ők írják a szöveget?

de ők írják a legtöbbet megnyugtatlak.


Jah és Big Time Rush és vagy százszor ismétli ugyanazt egy számban.

És hallgasd meg a Windows Down számukat hogy vinnyognak benne és a végén az a DJ-s koktél fúj azt de utáltam.


le lehet pontozni nekem is megvan rólatok a véleményem.


"nem írok még mert a végén kitör a világháború" xD


nevetségesek vagytok a bandátokkal együtt vagy az banda nem is tudom.

2013. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
0%
az One Direction írja a legtöbb számukat már megbocsáss.
2013. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
64%

szeretnétek ti olyan b*zik, és vinnyogós világsikerű banda lenni mint ők. :/


és a Wantedról is megvan a véleményem.

2013. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
76%
nagynak képzelitek magatokat és név nélkül itt osztogattok meg fikázódtok. XD
2013. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:

és ezt nem árt megnézni az 1D utálóknak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__36..

2013. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
33%
Mi a gondotok a Big Time Rush -al?? 1000-szer jobb banda mint a nyálas b*zikból álló majombandátok az 1D. De nyugodtan jelentkezhetnek a BTR-hez dalírásra, mert legalább a Big Time Rush szinte az összes dalát maga írja és nem a kiadó!! Ha meg azt hiszitek az 1D -ről, hogy olyan szuperszenzációsok, elmondom nektek, hogy az ősember szintjén vannak, jah bocs még azon sem, mert még az ősember is jobban tud énekelni és zenélni mint az az 5 beképzelt senkiházi! És amit az előttem író írt az is csak azért történhetett meg, mert ilyen az 1D! és.
2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
76%

Milliószor el lett mondva, de akkor megismétlem: A One Direction tagjai nem b*zik. Keresd meg édes, hogy mit is jelent egyáltalán ez a szó, és akkor rájössz, hogy tök hülyeség, amit mondasz. Az öt fiúból 3-nak barátnője van, de a másik kettőnek is volt már több is. Azért, mert úgy szeretik egymást, mintha testvérek lennének, az nem azt jelenti, hogy b*zik. Mert megölelik meg megpuszilják egymást? Nem tudom, miért probléma, ebből is csak Magyarországon csinálnak ekkora problémát, hogy ha két fiú/férfi megpuszilja egymást, akkor tuti b*zik.(pedig elárulnám, hogy r#hadtul nem)

A másik meg, hogy nem tehetségtelenek. Nem mondom, hogy tökéletesek, és hogy ők a világ legjobb énekesei, meg blablabla, mert nem vagyok egy elvakult, rózsaszín világban élő hülye. De nem tehetségtelenek, igenis nagyon jó hangjuk van, hallgasd csak meg őket élőben(úgy értem nézz meg egy koncert felvételt), meg egyébként is harmadikak lettek az X faktorban, szóval...

És vannak számok, amiket ők írtak, persze nem az összeset, de a mai sztárok egyike sem írja csak maga az összes számát, úgyhogy ebbe szükségtelen belekötni. Az meg hogy beképzeltek, egyenesen felháborító kijelentés. Nem beképzeltek, és nem önzőek, nem tudom, mennyire vagy képben, de feldolgozták a One Way Or Another c számot a Red Nose Day iletve a Comic Relief alapítvány kezdeményezésére jótékony célból, több ezer éhező gyermeken segítettek ezzel. Meg amúgy is nagyon sokat jótékonykodnak. Vannak hibáik, igen, de nem írhatsz róluk ilyen gusztustalan módon, lásd meg bennük a jót! BTR-ról nem mondok semmit, én nem szeretem, szerintem a 1D jobb, de nem fogom lehordani, mert mindenki azt hallgat, amit akar. Az viszont, hogy a másik kedvencét szidod, undorító.

2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
12%

előttem lévő válaszolóval teljesen egyetértek.

gusztustalan amit csinálsz.és csak azért szidom én is Big Time Rush-t mert te is szidtad a kedvenc bandámat. :P

2013. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
100%
Ez gusztustalan??? Akkor inkább ti meg se szólaljatok, amit ti műveltek/csináltok az már a beképzeltség legfelső határa! Épp, hogy a directionerek játsszák itt az eszüket, hogy ők nem szólják le a másik nagy kedvencét, amikor éppen ennek az ellenkezője történik. És igen, ismerem a One way another számukat, és azt is csak látszatból csinálják, amiket itt felemlítetétek (pl. segítenek az éhező gyerekeken), majd meglátjátok, hogy kik is vannak az álarc mögött, és akkor lesz ám az igazi pofáraesés, és én akkor is itt leszek és röhögök rajtatok, hogy milyen naivok vagytok! És visszatérve egy előbbi kommentre a Big Time Rush - tól a Windows down című szám ugyanolyan mint az 1D -től a Live we're while young, abban is csak a refrént éneklik el 100-szort, azt azon kívül a nagy semmi van benne! A Windows down legalább szól valamiről! Jah, és nyelvtan órákra is be kellene járnotok néha, mert nem tudjátok a szavak jelentését, azt se tudjátok mit jelent, mert az agyatok helyén csak rohadt káposztalé van!
2013. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!