Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vagy A Big...

A One Direction vagy A Big Time Rush jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Az 1D vagy a BTR a jobb? Ha van vélényed kérlek írd le (még ha nem is szereted egyik bandát se). Minnél több választ kapok annnál jobb! ;)

2013. febr. 8. 19:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
91%

Igen, gusztustalan amit csinálsz. Természetesen lehet negatív véleményed, de van egy bizonyos határ, hogy milyen hangnemben beszélünk egy olyan emberről/bandáról, akit nem ismerünk személyesen, és akivel egy szót sem beszéltünk még egész életünkben. A másik meg, hogy milyen beképzeltségről beszélsz?? Milyen szörnyűséget művelünk? :D Igen, tudjuk, vannak őrült directionerek, habár szerintem nem szép dolog általánosítani, mert rengeteg épeszű rajongó is létezik(bármilyen nehéz is elhinni), akik egyszerűen csak szeretik, támogatják ezt az öt srácot, nem küldenek fenyegető üzeneteket, nem ájulnak el, ha meglátják őket, stb. Úgyhogy ezt a "beképzeltek vagytok" dolgot nem tudom hova tenni.

A One way or another dolog pedig nem látszat miatt van. Persze valószínűleg a menedzser intézi ezt, én is tudom, de akkor is, nem mondhatod, hogy a dolog nem szívből van. Szerinted amikor sírtak a videókban, akkor hagymát nyomtak a képükbe, és gyorsan lefilmezték a könnyeiket, vagy mi? Igenis, nagyon jószívűek, csak öt srác, akik próbálkoztak, és sikerült, megy nekik a dolog amit elterveztek, nagyon híresek, csinálják, amit szeretnek, és ez nagyon sok embernek tetszik. Nem gonosz kisördögök, nyugi. Nincs semmiféle álarc. Pont hogy magukat adják, úgyhogy nem lesz általad említett "pofáraesés". Az meg, hogy ismétlik a szöveget, miért baj? Könyörgöm, a mai előadók 90%-a ezt csinálja! Ez nem baj, mivel nekünk így tetszik, így jó ez a dal, én a Big Time Rush "ismételgetős dalát/dalait" sem ítélem el. Mi rossz van abban? Nektek így tetszik, így jó az. A helyesírással meg nem tudom, hogy mi a problémád, mert szerintem nem vétettem hibát, ha mégis, mutasd már meg, hadd tanuljak, Kedves Nyelvészprofesszor! Az általam írt összes szó jelentésével tisztában vagyok, nem tudom mire gondolsz. Az agyam helyén pedig nem rohadt káposztalé van, viszont kezdem azt hinni, hogy a tied helyén annál inkább. Eddig azt hittem, hogy vannak emberek, akikkel értelmesen lehet "vitázni", és elmagyarázni nekik a dolgokat, és téged is ilyennek hittelek, de mindegy, tévedtem.

2013. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
27%

Előttem író válaszoló.Te tényleg nagyon okos vagy és kedves.


Nagyon nem szeretek én sem káromkodni de ha kihoznak a sodromból vagy kritizálják azt amit szeretek velem is megesik.És már megbocsáss de te kezdted ezt az egészet.És mi legalább tisztában vagyunk a szavak jelentésével.ÉS AKKOR MOST BOCSÁNATOT KÉREK HOGY SZIDTAM A BIG TIME RUSH-T ÉS TŐLED IS BOCSÁNATOT KÉREK CSAK AKKOR HIRTELEN VOLTAM NAGYON MÉRGES!!!

de igaza van előttem lévőnek az énekesek 90%-a ismétli a szöveget.És ez alól Big Time Rush se kivétel!!!! :P

2013. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
6%

Azért, hogy elkerüljük a férreértéseket: 31-es kommentelő nem arra céloztam, hogy hibásan írsz, hanem arra, hogy a gusztustalan szónak nem tudjátok mi a jelentése, ez amit én csinálok, ugyanaz, amit ti csináltok és bocsánatot kérek a rohadt káposztalés kiborulásomért, nem volt fer

De visszatérve a korábbi kommentekhez a névtelenségnek semmi hátránya és előnye sincs, regisztráláskor lehetett választani, hogy akarunk-e nevet vagy nem. Most tökre mind1, hogy valaki névtelen vagy kitalál magának egy ál nevet, vagy egy olyat, ami tetszik neki. A előttem író bocsánatlérését elfogadom, habár az igaz, hogy úgyanúgy fikáztátok a Wndows down -t: "Jah és Big Time Rush és vagy százszor ismétli ugyanazt egy számban.

És hallgasd meg a Windows Down számukat hogy vinnyognak benne és a végén az a DJ-s koktél fúj azt de utáltam" nah ez mi, ha nem gusztustalan??? Illetve: "a BTR rajongók nyomorék csicskák.te is az vagy" remélem mindenki felismeri ezeket a kedves idézeteket. A One way or another számban illetve a videókban el is játszatják a meghatodóttságukat, és az a humoros megfogalmazás, hogy biztos hagymakarikát nyomtak a szemük alá, aztán úgy vették fel a videót egyenlő a röhejjel. És annak ellenére, hogy a BTR nem készít ilyen videókat, klippeket az nem jelenti azt, hogy nem jók!!

2013. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
96%
Olyan jó megint általánosítgatásokat olvasni! "...habár az igaz, hogy úgyanúgy fikáztátok a Wndows down -t..." Bocs, de egy ember írta, nem többen. Ne többesszámban írd. És nem mondtam, hogy a BTR rossz! Kétszer is írtam elég hosszan, de egyszer sem írtam benne ilyet, úgyhogy nem is kell bizonygatni, hogy jók, mert tudjuk, nem mondtam, hogy nem azok. A hagymás-dolog tudom, hogy hülyeség, de direkt mondtam egy szélsőséges példát, arra céloztam, hogy nem tudnak csak úgy maguktól így sírni, szóval valami ott történt a szívükben, ami ezt váltotta ki. Felvették, és nem azért, hogy mutassák, milyen jófejek, hanem hogy az emberek adományozzanak. A nevekhez... szerintem is mindenkinek szíve-joga, hogy eldöntse, névvel, avagy anélkül szeretne-e válaszolgatni. Én speciel a név nélküli megodást választottam. :D És én is bocsánatot kérnék, ha esetleg bunkó voltam, vagy valami sértőt írtam, bár nem emlékszem ilyenre, de mindegy. Nem támadtam a te kedvencedet, hanem védtem az én kedvenceimet, bocsi, de egyszerűen úgy éreztem, hogy ez nem maradhat szó nélkül.
2013. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
Egyébként annyira nem rossz a Big Time Rush mint mondtam de ez tényleg nem maradhatott szó nélkül.
2013. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 Gór Nikoletta válasza:
Szerintem 1D sokkal aranyosabbak.Amúgy a Big Time Rushról már egy csomószor írták hogy feloszlanak meg ilyenek akkor a One sirectionról mért nem szóval szerntem 1D :33
2013. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi hogy van értelme az 1D szövegeknek is csak annyira rühelled őket b

hogy te nem akarod érteni. :(

nem rossz BTR sem de 1D-t azért jobban szeretem.azért az meghalad nálam mindent.

2013. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
88%
Csak, hogy összefoglaljam a kommnetlők kiírásait: "One Direction!!! :) Inkább egyszer Ők, mint egymilliószor BTR!" egyrészt szerintem a két banda egyforma jó, ilyen megkülönböztetést már én sem tennék, "a one direction-t pedig azért szeretik olyan sokan mert az a divat...ha valaki nem őket szereti akkor az már ciki meg kifikázzák meg ilyenek -.-" ez így van, habár manapság már a BTR-al is ez a helyzet, "hidd el, sokszor azért is fikáznak egyeseket, mert pont hogy szeretik a 1D-t(mondjuk engem)" nah ez az a komment, amivel tökéletesen egyetértek, mivel engem is cikiztek, hogy a Big Time Rush-t szeretem, és nem egy olyan bandát vagy énekest, aki egy számban egy mondatot benyökög, aztán ennyi volt a szám egészében, "Menj pszichiátriára, drága! Komolyan nem bírod levenni a szemed a kis idiótákról? Vagy ha mást játszanak pl.: a rádióban befogod a füled és sikitasz??? Pfff..... " ezt a kommentet nagyon nem értem, most, hogy valaki csak egy bandát ismer, annak mindjárt pszichiátriára kell mennie?!, "Egyértelműen a BTR :) Nem is értelek,hogy hogy mered a BTR-t lesüllyeszteni 5 nyálcsorgatós homokoshoz." ez megint eegy durvább komment, lényegében igaza van, de csak annyiban, hogy a Big Time Rush-t és az 1D-t nem lehet összehasonlítani, mert mindkettőben van valami jó, "nevetségesek vagytok a bandátokkal együtt vagy az banda nem is tudom." ezzel a rudherekre akart célozni a kedves kommentelő, és igen a Big Time Rush EGY BANDA!!!, "nagynak képzelitek magatokat és név nélkül itt osztogattok meg fikázódtok. XD" a névnélküliségnek megvan a maga oka, ahogyan ezt már egy régebbi kommentemben is írtam: "tökre mind1, hogy valaki névtelen vagy kitalál magának egy ál nevet, vagy egy olyat, ami tetszik neki.", "a Wantedról is megvan a véleményem" igen, akkor kíváncsi vagyok rá, mert ők is a kedvens bandáim egyike!, "Milliószor el lett mondva, de akkor megismétlem: A One Direction tagjai nem b*zik" ezt mindenki tudja, csak idegesítésként írja ki, hogy a másikat bosszantsa vele, "sak azért szidom én is Big Time Rush-t mert te is szidtad a kedvenc bandámat." ez egyáltalán nem így volt, de most már mind1, a múlt lezárult, a jövő pedig bizonytalan, "a Big Time Rushról már egy csomószor írták hogy feloszlanak meg ilyenek " igen ez megint, csak igaz, írták, de ez csak egy szánalmas pletyka, ha jól tudom a BRAVO írta, de ebben nem vagyok biztos
2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindkét banda nagyon jó igaz h a BTR a második helyen áll nálam de akkor is jók. Minek ekkora ügyet csinálni ebből? Aki 1D rajongó csak írja meg hogy az aki BTR rajongó az is írja meg az és kész.
2013. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!