Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction vagy A Big...

A One Direction vagy A Big Time Rush jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Az 1D vagy a BTR a jobb? Ha van vélényed kérlek írd le (még ha nem is szereted egyik bandát se). Minnél több választ kapok annnál jobb! ;)

2013. febr. 8. 19:57
 61/106 anna.xD válasza:
79%

Úr Is***! Én a Big Time Rush-t szeretem jobban, de akkor is le kell írnom ezt...

...CSAKIS AZÉRT, szeretik most a(z) 1D-t, mert most ők a divat. DE! Kíváncsi lennék, hogy 2 év múlva ki fog rájuk emlékezni. -.-" Még hogy ők lesznek a köv. Beatles. Atyám! Látszik, hogy a zenéjük tiszta sablon, és nincs semmi egyéniségük. ;)

2013. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim válasza:
100%
Big Time Rush
2013. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim válasza:
BTR
2013. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim válasza:
68%

"Kendallnak tiszta hülye orra van, aztán az egyiknek olyan képe van mint valaki indiánnak. "

ez most komoly?xDD egy bandának elsősorban nem a kinézete kéne hogy megfogjon, hanem a zenéjük...

egyébként én a Big Time Rush-t bírom jobban:)

2013. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 uheunter válasza:
Szerintem a BTR ezerszer jobb mint a 1D. Mondhatjátok hogy a BTR úgy válogatták össze, miért a 1D nem. A BTR - es fiúk testvérként szeretik egymást saját maguknak írták a dalokat és a koncerteken nem énekeltek hamisan és még táncoltak is minden számnál ami nem kis energiát igényel. Nekem a 1D sincsen semmi bajom de ha már fikázzátok a BTR akkor mondok valamit nem egyszer olvastam meg hallottam más rajongoktól hogy a 1D nagyon hamisan énekel. Nem is nyújtanak akkora élményt mint a BTR - es fiúk. Ezt az üzenetet nem bántásból írtam hanem ez az én személyes véleményem. BTR FOREVER
2013. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:

mindkettőt, de akkor inkább BTR! <3

amúgy néztél te már 1D koncertet? voltál már 1D koncerten? abszolút nem énekelnek hamisan, és ők is szoktak táncolni :P

szóval ennyit erről!

de mondom én a BTR-t jobban szeretem.

2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim válasza:

Kecsua indián vagyok!! Oh léoléooléééé! big direction rush!!

ui.: Betonkeverő eladó! Kérem hívjanak: 06704096054

2013. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 A titokzatos ***** válasza:
One Direction!! <3
2013. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 Malese Jow válasza:
BIG TIME RUSH!
2013. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:

61/69 egy igazi directioner vagy rusher nem azért szzeret egy bandát mert divat, hanem azért mert directioner vagy rusher.Ezt jó lenne megjegyezni!

Meg a másik: honnan tudjátok hogy hamisan énekelnek? Nem ti írtátok! És ha direkt írták meg úgy azt a számot?

Én amúgy mindkettőt szeretem mondjuk az 1D-t jobban.

2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!