Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a dolog, hogy Michael...

Mi ez a dolog, hogy Michael Jacksont az Illuminati ölte meg?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 09:07
1 2
 1/14 AccountManagerkovács ***** válasza:
Én még nem is hallottam erről. Forrás esetleg?
2013. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is csak itt olvastam az oldalon, mikor a kérdéseket böngésztem. De amúgy én nem hiszem...
2013. márc. 10. 16:43
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg volt valami olyan, hogy 2008-ban Jackson azt mondta, 4 évünk van, majd valami visszafordíthatatlan dolog történik. Bár ez nem jött be, ezért nem hiszem, hogy ők ölték meg, mer semmit nem csináltak, így nem volt okuk eltenni láb alól. És amúgy sem hiszem, hogy sokan hittek volna neki az utolsó éveiben...
2013. márc. 10. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondok neked valamit:) Biztos nem igaz, bár nem tudom miről van szó, de Mike él, tuti valami hülye unatkozott:)) linket kérsz?
2013. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Arról hogy él? Persze!
2013. márc. 12. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:

tessék, itt van:)

[link]


kérnék szépen felvilágosítást hogy mi az az Illumi.. izé:D

2013. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az Illuminati? Elvileg világuralomra akartak törni (bár nem ez volt az, amiért létrejöttek), afféle sátánisták, vagyis hasonlítanak hozzájuk, és fekete mágiát "használnak"... több híresség is összefogott ellenük, mint például Eminem.
2013. márc. 13. 15:26
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Amit leírtam, afféle összeesküvés-elmélet. Döntsd el, elhiszed e.

2013. márc. 13. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
na amúgy elolvastad amit linkeltem?:) nem akarok tolakodó lenni csak kíváncsi vagyok:p
2013. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az Illuminati őlte meg ez 100szazalek..én régóta foglalkozok ezzel a dologgal...amugy nem értem h ha ennyien ismeritek miért nem jártok utána ? :OO Nem bántásból de nem tudom hol kezdjem neked annak a bizonyitását h ők ölték meg..ismered a számait ? They don't care about us, We've had enough,Man in the mirror .. ezeket ismered ? és akkor ez csak a dolog eleje lenne..
2013. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!