Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevettétek, hogy a híresség...

Észrevettétek, hogy a hírességeknek (pl. énekes, színész) általában rossz a családi kapcsolatuk/életük?

Figyelt kérdés

Gyerekkorukban soknak elválnak a szüleik, vagy történik valami rossz. Később drogot is próbálnak, vagy rossz életet élnek.

Persze nem mind, de nagyon sok. Én pl nem lennék a helyükben.

Észrevettétek már ezt? Mi a véleményetek róla?


2013. máj. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkire elmondható, csak őket nem ismered, mivel nem híresek.
2013. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan csak kitalálnak, felnagyítják a történteket, mert a negatív reklám is reklám. Van olyan, aki hetente szerepel az újságokban, mert vele mindig történik valami.

A híresség a teljesítménye miatt legyen híres, ne különböző pletykák, hírek miatt. Néha csodálkozom, igazán nagyra tartott emberek szerepelnek főzőműsorban. Talán nem kéne, ha tud főzni, ha nem.

2013. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nem képes a sikert feldolgozni, ha nem bírja az össze issza életet, az bizony kihat a házasságra mentális egészségre is. Én nem irigylem őket. Mint a vándormadár állandóan úton vannak. Szinészek is sokan nem bírják ezt a nagy rohanást, aztán kikészülnek idegileg és droghoz italhoz menekülnek, hogy felturbózzák magukat
2013. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én csak wikipedián szoktam néha hírességek lapjára tévedni és onnan vettem ezt észre. Nem szoktam TV-t nézni, újságot se olvasok. Amúgy nem ismerek annyira egyet se és nincs kedvencem.


Első, látom a környezetem és ismerem a saját életem, vagyis nem mondható el mindenkire.

2013. máj. 14. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"Első, látom a környezetem és ismerem a saját életem, vagyis nem mondható el mindenkire."


Egyébként külföldiekre gondolsz, vagy csak magyarokra?


Azért nem igaz a környezeted, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy minden egyes embernek ismered az életét, akivel dolgozol. Az ember nem fogja mindenhol elmesélni, hogy milyen atrocitások érték gyerekkorában, milyen rossz ügyekbe keveredtek. Nem fogják elmondani, hogy úgy vezetik le a stresszt, hogy pl. minden hétvégén öntudatlanra isszák magukat.

2013. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Külföldiekre.
2013. máj. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!