Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik csajt látod szebbnek?...

Melyik csajt látod szebbnek? Irigy és rosszindulatú a Voksán Virág?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom előnytelen kép, de a nézés és az érzés ami látszik belőle az a lényeg. Mindenkinek ő jön be, pedig a sok plasztika ellenére is a belseje maradt a régi. De persze döntse el mindenki maga.


Hargitai Beát szépnek látom, a magához való esze megvan. Irigylésre méltó a kinézete, ha jól tudom minden természetes rajta.


2009. okt. 3. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindkettő ronda! Szilikon, műhaj, vakolat, tetovált szemöldök, műszempilla. De ha Hargitai természetes, akkor inkább őt látom szebbnek.
2009. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egyik sem tetszik, de ha választani kell inkább Hargitai Bea. A mosolya egy kicsit hasonlít Diana Ross-éra:)

Vokság Virág szerintem egy utolsó agyonplasztikázott valami aki sokat gondol magáról. Tényleg irigy és rosszindulatú.

2009. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Te ismered egyátalán a Virágot?????Sok mindent el tudnék mondani róla de azt,hogy irigy...!!!és Rosszindulatú na ezt nem.
2009. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van a 13.15nek.Csak még annyit hozzá tennék hogy a Bea is nagyon édi baby én személyessen ismerem.Miért kell igy itélkezni más felet?
2009. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak a 2 közül lehet választani, Hargitai Bea szebb.
2009. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Itt egy hamisítatlan, retusálatlan voksán virág kép:

[link]

2009. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ezaz utolsó válaszoló XDD

nagyot ütött xDDDDD

2009. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Haver ez a kép oda ba..!

De nemt'om melyik a szebb :S egy éjszakára mind kettő jó =P

többet nem nézek ki belőlük szal az a válaszom hogy akin több a valódi szerv :D

2010. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát, mindkettő kib*szottul randa, legalábbis szerintem. Hogy milyenek belül, nem tudnám eldönteni a fejük alapján, mást meg nem tudok róluk.
2010. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Virág szebb!
2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!