Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy Keresztes Ildikót Tóth Gabi váltja az X-Faktorban?

Figyelt kérdés

Keresztes Ildikó:


[link]


[link]


Tóth Gabi:


[link]


[link]



2013. jún. 19. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ez engem már egyáltalán nem érdekel.mert elegem van már a csillag születikből x-factorbol y-factorbol mega sztárbol giga sztárbol super sztárbol komolyan mondom ebbe a kis országba minek ez a sok fa hangú énekes?hát ugy ahogy ezek a barmok tudnak énekelni ugy bárki megtudna egy félig tanulás után.minden évben fél évben csinálnak ilyen h+lye showkat de hogy honnan van pénzük erre nem tudom nem hogy oda adnák a rászuloknak.
2013. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó szerinted honnan van erre pénzük? pont fordítva. még vannak, akik elhiszik, hogy hiteles ez a szavazós hülyeség, és buzgón küldik a sms-eket a kedvencükre...plusz a nézettség miatt a jó drága reklámblokkok is hoznak bevételt. az, hogy a kiválasztott nyertes kap 12 milliót meg egy autót(ami amúgy felajánlás), még akkor sem vágja az rtl-t földhöz.
2013. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért de értelmetlen őket összehasonlítani szerintem,mert Keresztes Ildikó 2x olyan idős mint Tóth Gabi, ergo sokkal "nagyobb", sokkal régebb óta tart(hat) a karrierje. Ez így nem fair. Akkor hasonlítsd össze őket, ha Keresztes Ildikó abbahagyja a zenélést, Gabi meg ugyanannyi évet zenélt mint ő.

Amúgy meg én nem szeretem Keresztes Ildikót sem az xfaktroban, se a zenéjét, ahogy Tóth Gabiét se. Az xfaktor is tök értelmetlen már. Mindjárt vége van, de már reklámozzák hogy jelentkezz a Csillag születikbe. Tiszta agybaj az egész. Csak egy celebgyár az rtl klub és a tv2. Ezért nem hallgatok már magyar popzenét..

2013. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!