Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Bödőcs...

Mi a véleményetek Bödőcs Tibor humoristáról? Személyes tapasztalatokat is írjatok, akinek van!

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bejön a humora, de rá is igaz az, hogy egyszerre nagy dózis már sok belőle. Általában így váltogatom: Bödöcs, Kiss, Hadházi, Felméri.
2009. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálam is ők vannak az élbolyban, de Hadházi nálam a második. Személyesen is találkoztam a mi Tibinkkel :) és az volt a tapasztalatom, hogy 2 lábbal a földön jár, pedig egy Isten :)
2009. okt. 14. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
énis bírom:) de a kedvencek:benk,kap,aranyosi,beliczai,hadházi,kiss:)
2009. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is találkoztam már vele személyesen, nekem nagyon szimpi volt. Nincs elszállva magától és jó a humora a színpadon kívül is.
2009. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Tegnap volt fellépése, mi haverommal az ajtónál ültünk, erre odalépked, hátranézek, és basszus ott állt mögöttünk! Mondom helló, mire mondja, na mizujs srácok? Mindezt fellépés előtt 1 perccel! Kérdezem van-e egy tolla, mire mondja, hogy most, hogy így kérdezted nincs... :( De szünetben csajok tollát elkértük, adott autogrammot, sőt megnézte a jegyemen az előadása címét, amivel kezdte a következő részt, és képet is csináltunk, sőt; 3-mat is, mivel elsőnél becsuktam a szemem, másodikat nem mentette el, a harmadiknál pedig már mondta, hogy "Akkor a szokásos beállás!" Amúgy szimpatikus, és szerintem is jó a humora.
2010. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát intelligens az tuti. De nem bírja szerintem megemészteni, hogy falusi. Azért beszél annyit róla.
2010. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagy kedvencem, ha 100. alkalommal hallom ugyanazt a poént, akkor is tudok nevetni rajta. Bödőcs, Hadházi, Kőhalmi, Kiss Ádám, Szomszéd nénik és Benk Dénes akiket még nagyon csípek.

Volt szerencsém találkozni Bödőccsel személyesen több műsora után, és egy nagyon szimpatikus srác, nincs elszállva magától.

2010. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, kétségtelenül a magyar stand-up legintellektuálisabb tagja, de amikor a "Parkinson-kóros mesterlövészekről" poénkodott, akkor legszívesebben addig vertem volna, amíg mozog. Tudom, hogy eltúlzom, de azért könyörgöm! Beteg és fogyatékos emberekkel ne poénkodjunk már! Azt utálom a legjobban.
2019. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kőhalmit jobban szeretem.

Bödőcs nagyon tehetséges, de unom az ismétlődő témáit, nem találom viccesnek a piálós poénokat,és nem értme, miért kell nagyképűen kiszólni, hogy hú, de bonyolult poénokat mond, nem érti a közönség, mikor csak ilyeneket mond, hogy reneszánsz meg Mediciek.

2019. máj. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De azt én is megerősítem, hogy személyesen kedves, normális.
2019. máj. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!