Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Inna valóban meghalt?

Inna valóban meghalt?

Figyelt kérdés
már hallottam egy pár ismerősömtől h inna a múlt héten eltávozott az élők közül...ez valóban igaz lenne??
2009. okt. 20. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném mert 4 tinimagazinra van előfizetésem és a média már rápattant volna a hírre.
2009. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Ki az?????????
2009. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Grrrr... Miért nem lehet használni a keresőt? http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__28.. És nem dobta ki amikor megírtad a kérdést? -.-
2009. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

3.válaszóló:de kidobta viszont én azt hallottam több ismerősömtől is h múlt héten szívrohamot kapott és belehalt

2009. okt. 20. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem. Állítólag szerdán halt meg autóbalesetben, de csütörtökön konceret adott romániában...
2009. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam az autóbalesetes sztorit, és eddig nem tudtam, mit higgyek. De ha téll most adott ki egy klippet, meg az állítólagos halála után egy nappal koncertezett...akkor nagyon valószínű, hogy nem a szelleme tért vissza közénk. :) A pláne az, hogy tényleg nem volt se TV-ben és újságokban sem. Szóval nyugi! :)
2009. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én meg azt hallottam,hogy részeg volt és egy autóbalesetben meghalt.

DE sem ez,sem a szívrohamos hír NEM igaz,csak pletyka.

Ha józan ésszel gondolkozunk rájövünk,hogyha tényleg meghalt volna a média már ráharapott volna a hírre!De nem tette,mert nem is halt meg.

2009. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Hát én merem remélni hogy nem de sok ismerősömtől azt hallottam ,hogy frontálisan ütközött és bele is halt a helyszinene... szerintem hyülyeség hogy meghalt.. ma már teljesen kikattantam innát halgattam egész nap és szomoru votam. Nagyon szeretném hazugságnak tudni !!!!!! :'(
2009. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért kell minden szart bevenni???? Már nem azért, de most válaszoltam az előbb gy olyan kérdésre, ahol az volt a téma, hogy SP aids-es, előtte meg, hogy meghalt Robert Pattinson. Most komolyan....Mire fel van az ilyeneknek agya, ha nem használja...
2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem halt meg--hivatalos weboldalt tessék megnézni..
2009. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!