Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyenek a Belieberek?!...

Miért ilyenek a Belieberek?! Miért fáj az nekik, hogy a One Direction megdöntötte a VEVO rekordot?!

Figyelt kérdés

nem jut el az agyukig, hogy a rekord megdöntése szülinapi ajándék volt az 1D-nek, mert 3 éves lett a banda?


Miből gondolják, hogy verseny? Mellesleg van elég jb rajongó, minek toborozni a többieket is?

-__-



2013. júl. 24. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Azta o.O
2013. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lili1Dtimpex válasza:
51%
NYOMORÉKOK.És még ők voltak felháborodva a #NoBelieber tweetekért..hogy mi hogy megsértettük őket. Nevetéges.:DDDD
2013. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

szánalom! mi így directionerek összefogtunk, hogy meg legyen a fiúk örömére a rekord. erre a jb-sek már a versenyt látják benne, pedig SEHOL sem volt ilyen említve! plusz nekünk csak összetartás kellett, nem más fandomok toborzása!!


másrészt jb-nek volt már rekordja abban, hogfy egy ideig az egyik száma volt a legnézettebb videó. MOST AKKOR MIT AKARNAK MÁR?!

2013. júl. 24. 23:47
 4/19 anonim ***** válasza:
a best song ever megdöntötte a rekordot? 2 nap alat 20 milliónál járnak, de Bieber után Miley új száma volt a rekordtartó úgy tudom
2013. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hát azért vannak kivételek! sokan gratuláltak úgyhogy ne könyveljétek el mindegyiket bunkónak! ha ez fordítva történt volna akkor sok Directioner is undok lett volna a Belieberekkel!
2013. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak igaza van. Amúgy Belieber vagyok, de nekem semmi bajom a Directionerekkel, de szerintem ezzel a többi Belieber is így van. Ha már Niall és Justin haverok, akkor a rajongóiknak sem kellene folyton egymás torkának ugrani.

Én úgy gondolom, hogy mi nem azért akarjuk megdönteni a rekordot, mert akkor legyőzünk titeket, hanem mert büszkévé akarjuk tenni Justint. Szerintem a legtöbb Belieber nem tudta (ahogy én sem), hogy a 1D most 3 éves, és ez szülinapi ajándék volt. Ez aranyos dolog a Directionerektől :)

2013. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
mert féltékenyek,eggyértelmű. -_- :P Legalább az 1D nem drogozik,vagy füvezik mint Miley,és Justin!!! Büszke vagyok az 1Ds fiúkra,és arra hogy Directioner vagyok!!!!! <3
2013. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

7. válaszoló, te aztán nagyon rendes lehetsz...

Ismered egyáltalán Justint? tudsz róla valamit, a drogozáson kívül? Mert ha nem akkor szerintem nem kéne véleményt alkotnod róla...

2013. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
abban döntötte meg az 1D a rekordot, hogy 24 óra alatt sikerült 10 millió 900 ezer (valahol 12 milliót írtak) megtekintést összehozniuk a BSE-re, mert az előző rekorder Miley volt, 10 millió 700 ezerrel.
2013. júl. 25. 13:57
 10/19 A kérdező kommentje:

ez annak a beliebernek aki előbb írt: lehet hogy te így gondolod, de a többi jb rajongó nem. Külföldön főleg nem. Állandóan trendelnek azóta, a többi fandomtól is segítséget kérnek (pl. a swiftiektől,selenatoroktól).

És a kommentjeik szerint sem arra engednek következtetni, hogy ők is csak szimplán megpróbálják. Nem, VERSENYről beszélnek!


Csak azt nem értem, hogy minek akartok "örömet" okozni justinnak azzal, hogy az 1d-t ledöntitek? Volt már justinnak rekordja, nem? Na akkor, fölösleges az egész!


remélem ezt a véleményt terjeszted majd a jb fanok között! ;) hiába te érted, miről beszélek, ha a többi elvetemült nem (és a többségre ez igaz!) :(

2013. júl. 25. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!