Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Angelina...

Kedves97 kérdése:

Mi a véleményetek Angelina Jolie-ról?

Figyelt kérdés
én imádom, gyakorlatilag az összes filmjét láttam, sokan mondják hogy nem jó színész hogy csak "füstösen erotikusan tud nézni és a vastag száját csücsöríteni" és hogy nem szép. szerintem ez nagyon nem igaz! Mi a véleményetek?
2013. aug. 3. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mint nő gyönyörű, mint ember példaértékű, mint színésznő rossz. Nagyon szeretem, és van miért tisztelni, de inkább a humanitárius munkássága miatt, mert egyébként tényleg egyetlen egy karaktert képes hozni, és azt is elég középszerűen.
2013. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén megvallom, hogy taszít, ki nem állom.
2013. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
utolsó, miért?
2013. aug. 5. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért?

A színészeket nem a külső kinézetük,társadalmi, vagy magánéletük alapján kedvelem meg.

Sajnos Angelina Jolie filmjei nem az én ízlésemnek megfelelőek.

Abban a pár filmben, amelyekben láttam nem nyűgözött le.

Természetesen a tehetségét nem vitatom.

2013. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem :) szerintem nagyon tehetséges színész, talán megkéne nézned az elcserélt életeket című filmjét, vagy az észvesztőt, szerintem ebben a kettőben igazán remekül játszik, tényleg át tudja élni a szerepet, remélem megnézed és változik a véleményed :))
2013. aug. 5. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Imádom! Nagyon szeretem a filmjeit is! (Persze ezzel nem azt mondom, hogy neki nincs kevésbé jó filmje!)Szerintem a "valóságban" egy nagyon jó ember. Egyszerűen én is imádom!
2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, mi a kedvenc filmed tőle? :D
2013. aug. 14. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nehéz választanom, de talán az Észvesztő vagy az Elcserélt életek! De tényleg nagyon sok kedvencem van tőle!!! Azokat a filmeket is szeretem, amikor akcióhősnő, de jó néha valami "mást is" nézni! Egyébként nagyon várom a következő, most Disney filmet!!! Neked mi a kedvenced?!
2013. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Észvesztőt egyszerűen imádom, kár hogy nem ő a főszereplő bár simán lejátszotta a főszereplő csajszit,nem hiába kapott Oscar díjat ezért a mellékszerepért :D másik nagy kedvencem a Mr és Mrs Smith :D
2013. aug. 15. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeket én is imádom!
2013. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!