Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » El tudod képzelni, hogy...

El tudod képzelni, hogy Angelina Jolie-nak csak egy jó indok, fedősztori, volt ez a mellrák dolog, és valójában csak szilikon melleket akart magának csináltatni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem akarta, hogy megszólják azért hogy mű melleket csináltat, találta ki ezt a mellrákos fedősztorit, és nem csorbult a hírneve, példát mutatott a rákos embereknek és lett egy pár nagy szilikon cicije is.

2013. jún. 5. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez butaság.
2013. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom elképzelni. Nekem nagymamám mellrákban meghalt fiatalon, így nekem is bőven van esélyem rá, ha megtehetném, én is megcsinálnám ezt.
2013. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért baromság amit gondolsz, mert a szilikonciciket könnyebb betetetni, mint ezt a műtétsorozatot végigcsinálni. Amin ő keresztülment, az sokkal nehezebb és tovább tartott, mint pl.a sógornőmnek a szilikonciciket egy rövid műtét alatt betetetni, két hétig gyógyulni és utána büszkén feszíteni.


Amúgy meg miért lenne ciki? Manapság sokan megcsináltatják, eggyel több vagy kevesebb sztárnak van az nem számít, ha meg az sem érdekelte, mit szólnak az életmódjához, örökbefogadáshoz, tetováláshoz, akkor szerinted nem szarja le, hogy mit szólnak a szilikoncicikhez????


A műtétet amúgy Magyarországon is elvégzik annak, aki veszélyeztetett, tehát nem a melegvizet találta fel. Christina Applegate is túl esett már rajta és sokan mások.

2013. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Igazatok van. "Annyi mindenen keresztül ment már",annyi,olyan dolog volt már,amit sokan elítéltek,hogy ezt nem találom ésszerűnek! Szerintem,ha erről lenne szó,bevállalta volna...De ezek a 87 és 50%-os számadatok,azért másról árulkodnak! Arról nem is beszélve, hogy a magyar orvosok is egyetértenek a döntésével! És egyébként a mai világban nem ciki a "műmell". Ha mégis titkolni akarta volna,csak simán letagadta volna és nem vetkőzött volna le teljesen meztelenre a filmjeiben. Hiszen olyan túl sokkal nem lettek nagyobbak a mellei!
2013. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!