Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » DIRECTIONEREK! Igaz a hír?

DIRECTIONEREK! Igaz a hír?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem igen!


2013. aug. 8. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
sőt 2016-ban is. és 2017-ben is. 2008-ban is voltak itt, csak akkor nem rajongott értük senki, pedig akkor se zenéltek, csak itt voltak...viccet félretéve...dehogy igaz...egy rajongói oldalon én is bármit ki tudok írni, és ki kérdezi meg, honnan tudom? biztos nekem mondták személyesen...de látszik is, ahogy találgat, hogy mennyibe kerülhet, lesz-e VIP...dehogy lesz VIP...ha járna koncertre úgy általában, akkor tudná, hogy vagy nincs sehol VIP, vagy ha van, akkor oda csak meghívás útján lehet bekerülni...meg ez a 30-40ezres koncertjegy is...jó, hogy max 20ezer Ft szokott lenni még az olyanoknak is, akik már 15-20 éve zenélnek...de honnan is tudhatná, amikor életében nem volt még egy mondjuk Depeche Mode koncerten vagy más világsztárén...
2013. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.
2013. aug. 8. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

öhh bocsánat első kommentelő!!!! Te Directioner vagy??!! Tisztában vagy azzal a ténnyel hogy ők 2010-ben lettek egy banda??!!

by:Csak egy directioner

2015. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja bocsii nem olvastam tovább

by:Csak egy Directioner

2015. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!