Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiuk, mit gondoltok Miley...

Fiuk, mit gondoltok Miley Cyrus alakjarol?

Figyelt kérdés

Nagyon erdekel a velemenyetek, hogy mit gondoltok az alakjarol:)


[link]


[link]


[link]


2013. aug. 23. 19:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem jól néz ki :) ha csajszi vagy privibe megsúghatod hogy minek érdekel :)
2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A teste jó, de az a fej borzalmas.
2013. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen lany vagyok, csak azert erdekel mert en nagyon irigy vagyok ra xd szerintem nagyon szep az ALAKJA.:) az uj haja nekem se tetszik:c
2013. aug. 23. 20:01
 4/12 anonim válasza:
hát láttam már jobb csajt :D
2013. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép az alakja, de van rajta kívül még x millió hasonló alakú lány. Sőt, ha te is rágyúrsz, neked is lehet ilyen... viszont a feje...
2013. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom mikor lehetne ilyen alakom :D [link]


Marmint nekem nincsenek ilyen hosszu labaim, sajna:c

2013. aug. 23. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem a feje akkor is ocsmány. Tehát ha te arcra szebb vagy mint ez a siheder, máris nyert ügyed van. :)
2013. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alakja szép, de mostanában szét tudnám ütni, annyira undorítóan viselkedik. Ez pedig sokat levesz a kisugárzásból és a vonzalomból. Mert hát melyik fiú szereti a füvező, büdös, 20 évesen már napi szinten részegen tántorgó csajokat? Én nem...
2013. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a teste, főleg abban a fehér gatyás pucsitos klipben. A fejével se lenne baj, ha valami hosszabb hajat választana szerintem. De ezekért ne legyél irigy rá. Még HA!szebb is nálad, ő elérhetetlen kb minden magyarnak.
2013. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nah,már akkora ribi lett hogy szerintem senkinek sem lehetetlenXD

Ne akarj olyan lenni mint őXD

[link]

2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!