Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Toth Gabi jobb...

Szerintetek Toth Gabi jobb mentor mint amilyen Keresztes Ildi volt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a 2 énekesnőt nem lehet összehasonlítani, hiszen teljesen más korosztály, de ha már a kérdést feltetted kedves kérdező:


Wikipédia szerint:


Tóth Gabinak ezidáig 2 szólólemeze jelent meg, egyik sem ért el arany-, vagy platina státuszt, ráadásul a MAHASZ listán sem szerepelt különösebben előkelő helyen. Keresztes Ildikónak ezidáig 5 szólólemeze jelent meg, melyből 2 aranylemez, 3 lemeze pedig jó helyezéseket ért el a MAHASZ listán, továbbá rengeteg lemezen közreműködött még.


Tóth Gabinak ezidáig 2 színházi bemutatója volt, Keresztes Ildikónak 48.

2013. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
engem is irritál ez a nő. folyton produkálja magát,probál a 'szókimondó' mentor lenni,de nagyon látszik hogy csak színjáték az egész.
2013. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint Semmiképp NEM. Keresztes tapasztalt volt. Gabi meg hát, élet van benne.. fiatal meg minden, de erőltetett. Engem is irritál.
2013. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem anno Keresztes Ildikó is zavart kissé az állandó pityergésével, így vártam, hogy Tóth Gabi majd újítás lesz, és remélhetőleg jobb is. Tévedtem. Annyira túljátssza a szerepét, sipítozik, vonaglik a kamerák előtt. Egyszóval nem, szerintem nem jobb mentor. Viszont Alföldinek örvendek! :)
2013. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb mint Keresztes! Őt is bírtam de Gabi nem csak annyit tud mondani, hogy "kijött a dög"
2013. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem. Tóth Gabi egy hülye liba. Ugrál, meg ÁÁáÁáÁÁáÁÉÁáÁá...

Meg hazaküldi Botondot, aki szerintem qva jó.

2014. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!