Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lehet megvenni egy elhunyt...

Hol lehet megvenni egy elhunyt sztárnak a holmiát?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem ,hogy kell nagy olyan őrült rajongó módjára és muszály megvennem.Nem.Egyáltalán nem.Csak érdekel ,hogy hol lehet ilyet így beszerezni mert pl: voltak ezek a Michael Jackson aukciók vagy mik ,hogy eladták a holmiát stb..és más hogy hogy lehetne megszerezni egy ilyen sztár holmiát.Pl: akik ilyen régebben éltek pl.: Marilyn Monroe,Sid Vicious stb..Nnem vagyok beteges rajongó csak van egy példaképem ,aki nagyon sok dologra meg tanított engem ,aki miatt helyre rázódhattam és jo útra tértem és ha úgy hozza az élet szeretném ,hogy ha valamilyen dolga itt lenne velem és így egy része is itt lenne velem és ha ezeket a dolgokat elfejtenném és újra vissza esnék az ilyen dolgokban abból merítennék erőt. :)

2013. szept. 20. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem árveréseken nézz utána. Bár mondjuk, tuti, hogy külföldi illető ingóságait nem Magyarországon árusítják, szóval eléggé nehéz lesz.

Ha pedig nem tolakodó, megkérdezhetem, hogy ki az a híres ember? :)

2013. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Természetessen Sid Vicious lenne az. :)
2013. szept. 21. 20:17
 3/3 anonim válasza:
*holmiját
2013. szept. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!