Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Szalay Ricsiről?

Mit gondoltok Szalay Ricsiről?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 02:44
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
84%

az utolsó 2 válaszoló valami nyomorék 14 éves tinip.csa

Higgyétek el mindenki leszarja, hogy azon a csöves ask.fm-en hány elbaszott tini követi ezeket, senki se irigy rá, normális ember nem is regisztrál be oda a sok Taigetosz pozitív tini közé...

Az utolsó előtti főleg egy agyhalott tinip.csa az okika szövegével, meg az ordibálós caps lock nyomorék stílusával... szalay ricsi egy ronda is menyétfejű csíra, minden normális 18+ lány nevet rajta, meg a tinilányokon akik odavannak érte, a gyerek nagyképű, a magyar justin biebernek hiszi magát és állandóan olyan meglepődött fejet vág mint aki épp beszart.

"Olvasnátok a válaszait askon "

Válaszai 90%-a arról szól, hogy ravaszul meg seftelve kell élni, mert kemény világ van, minnél több pénzt le kell húzni akiről csak lehet. Egy pénzmániás ki törpe cigány, de mivel még leérettségizni se tudott marad neki a bűnözés. Gratulálok neked meg a többi retardált társadnak, hogy ilyenek fa$z*t szopkodjátok.

2014. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
13%
szerintem cuki :)
2014. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%
úristen mennyi nyomi leszbikus :D
2014. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
42%
FLEE! És 12 vok.
2014. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Mr.Mechapod válasza:
73%
Pontozzatok csak le nyugodtan amiért a normális emberek közé tartozom, nem pedig a divatb*zi többséghez!
2014. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%
nyugi itt mindenki 80% körül volt csak jött valami elmebeteg tini aki szerelmes belé és lepontozott mindenkit 30% körülire több regről
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
56%
az a haj basszus... X'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD most komolyan... hogy lehet egy ember ennyire idióta hogy ilyen hajat hord? felmosó 2.0 am azt se tudom hogy ki a tököm ez,de nem is nagyon érdekel :D
2014. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Lipusz Eszter válasza:
0%
Emberek! Stílusok és pofonok! Van aki szereti Ricsit, van aki utálja. Nekem semmi bajom nincs vele, elolvastam askon majdnem az összes válaszát, nekem az jött le, hogy normális. Stílusa is bejön. Másnak lehet hogy ez pont fordítva van. És? Kit érdekel? Ha valakinek nem jön be, akkor az így járt :) Én nagyon bírom Ricsit, egyszer találkoztam vele Deák-on, ami meglepett mivel utál oda járni. Normálisan megkérdezte, hogy tartanánk-e velük (mivel én a barátnőmmel voltam, meg ő is a haverjaival).Mondtuk, hogy nagyon szívesen. Oké, elmentünk Margitra és beszélgettünk. Ricsi csak velünk volt elfoglalva, nagyon kedves volt, mivel tudta, hogy rajongunk érte. Nemérdekel másnak a véleménye, szerintem nagyon jó fej, azóta is sokat beszélünk Facebook-on. :) 17/L
2014. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok te szerencsétlen, nem stílusok és pofonok.... LOL


Nem kell olyan szavakat használni amiket nem ismersz, hogy okosabbnak tűnj, kb. a rajongótábora agyi szintjén vagy.

2014. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
szalay richárd egy utolsó gennyes zsák,mint a szabyest,és ti fanok,ébredjetek már fel,nem kell isteníteni őt,hisz ember (vagy az emberek által kidobott hulladék) :D
2014. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!