Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ugye ez csak egy rossz vicc?

Ugye ez csak egy rossz vicc?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam egy képet a neten de remélem nem igaz:


[link]


Nem hiszem én hogy Ross Lynch-nek ekkora tetkója lenne meg piercing-je és fül tágesze...

Csak értelmes válaszokat szereték és nem érdekel ki mennyire utálja a srácot!Köszönöm! :)

És amúgy nem tudtok róla hogy van-e Ross-nak tetkója?Ha van akkor hol??? *-*



2013. nov. 7. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaposan megnézed, akkor látszik a Photoshop. És alapból, egy tetoválás nem áll így a bőrön, picit meghajlik a minta, mert nem hót egyenes a bőröd. Nem ismerem a csávót, de szerintem a kép nem igazi. A tágeszt is utómunkának mondanám, a snakebite-ot meg akár painttel is oda lehet tenni :) Nem tudom biztosra, nem rajongó szemmel mondom.
2013. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti kép.

[link]

2013. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha értem köszönöm a válaszokat!Valaki nagyon unatkozhatott...nem értem mi értelme van hazugságot szerkeszteni O.o -.-
2013. nov. 8. 15:00
 4/5 barbara tóth ***** válasza:
Biztos nincsen tetkója mert a Tengerparti tinimoziban sincs rajta ...Valaki nagyon unatkozott.Amúgy a szülei semengednék meg.meg Maia Mitchelnek sem.Imádom mindkét sztárt.
2013. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak Ross Lynchet szeretem :DD <3
2013. dec. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!