Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most Alföldi meleg vagy nem?

Most Alföldi meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem,bírom és tisztelem őt.Nagyon értékes és nagyszerű ember,valamint kiváló művész.Olvastam már róla mindenfélét:meleg,nem meleg.Azért tettem fel a kérdést,hogy akkor most mi az igazság?Nekem nem tűnik melegnek,mivel az X-Faktorban szinte majd kiesik a szeme a mentroláltjai láttán,illetve most már csak egy mentoráltja láttán,szinte epekedik értük és ezt nem gondolom,hogy megjátszaná.Ezek alapján én azt mondom,hogy ő odavan a nőkért,a nőket szereti. Végül is az Alföldi Színházában sem mondja ki konkrétan azt,hogy ő meleg,a férfiakat szereti,mint ahogy ezt feltüntetik sok helyen.

2013. nov. 13. 17:20
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
2013. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
én láttam már,hogy egy nővel ment kézen fogva..szerintem biszex
2013. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy tud látszólag lelkesedni a jó nőkért mint a jó pasikért. A csajokra is mond olyanokat, hogy a tv előtt én pirulok bele.

Szerintem alapvetően biszex. Én is biszek vagyok (lány), és ugyanúgy megnézem a jó nőket, mint a férfiakat. Én eddig csak férfiakkal voltam együtt, és nem is biztos, hogy leszek valaha nővel - mert ugye a biszexualitás nem azt jelenti, hogy össze-vissza kefélünk, hanem hogy mindkét nem egyformán vonz minket. Egy lehetőség, amivel nem muszáj élni. Ő volt nővel, aztán váltott a férfiakra, ezt be is vallotta. Lehet, hogy soha többé nem lesz nővel, de tetszeni tetszhetnek neki, láthatja őket szexinek, szépnek, vonzónak, annak ellenére, hogy férfival osztja meg az ágyát.

2013. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
* biszeX vagyok
2013. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
22%
Nem b*zi csak több f**t fogott mint a soroksári k**vák összesen :D
2014. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
hol vallotta be,hogy váltott????
2014. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Állítólag a könyvében volt egy erősen félreértelmezhető mondat(amit persze úgy is lehetett volna érteni,hogy nem házas),a média felkapta,hogy mekkora hír,meg hogy végre bevalotta.
2014. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Ezt még a tudósok sem tudják... :xDDDDD
2014. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 My Conserve válasza:
Nézzetek utána, de nekem úgy rémlik, hogy pár hete interjúban is elismerte.
2014. ápr. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!