Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande vélemény? Ha...

Ariana Grande vélemény? Ha valaki nem ismerné beírhatja google-ba hoyg Ariana Grande képek, és kid egy csomó képek róla. Ha a zenéket nem ismered youtube. Ba beírod:Ariana Grande:All songs Ja és még a Victorousban is megnézheted.

Figyelt kérdés
szerintem gyönyörű lány(tudom hogy nem lehet csak így rámondani valakire hogy tökéletes,de ő tényleg az!) kedvesnek tűnik,tehetséges...stb.

2013. dec. 8. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
ahogy a többi híres ember is.Nem tökéletes csak híres..Olyan,mint bármilyen más ember.Amúgy nem azért,de szerintem van nála sokkal szebb nő is.És amúgy honnan tudhatnád,hogy gyönyörű,ha csak sminkkel nyilvánul meg az emberek előtt?Lehet,hogy smink és fodrász nélkül tök ronda.
2013. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Túl közel ülnek egymáshoz a szemei, de egyébként szép.

Csak a barátja egyik videójában láttam, de kedvesnek is tűnt.

2013. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vörös haj nagyon előnytelenül áll neki, de fekete hajjal szép. Kár, hogy ezt a vöröset erőltetik. Legalábbis a Google képei alapján.
2013. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Gyönyörűűűű és szerintem is rálehet mondani h "tökéletes" :)
2014. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Írisz Henderson ***** válasza:
50%
Csinos, szép arcú, és eszméletlen gyönyörű hangja van. És élőben is kitűnően énekel. Hajrá Ariana! ♥
2014. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
16%
Szerintem is tehetséges és szép nem értem miért mondják rá hogy nyávog amikjor kíválló hangja van szerintem azok akik ezt mondják csak féltékenyek!xD
2014. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%
Ariana grande bunkó a rajongóival és túl dívás meg beképzelt. Ha nem hiszed el üsd be a google-ba azt hogy: "velvet-ariana grande a legkiállhatatlanabb celeb" és megnézheted. Aztán döntsd el hogy még szereted-e!
2014. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
16%
Te mindent elhiszel amit a szennylapok a lejáratására írnak? Irigyek a tehetségére, és kész.
2014. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom a zenéjét és a hangját, bár nem ő az egyetlen ilyen énekesnő. Egyiket sem a szépségéért hallgatom, ha bejön a zenéje lehet akár betty a csúnya lány is, hallgatni fogom.
2015. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régen cuki volt, most próbál nagyon menő, dögös lenni csak sajna nem nagyon jön neki össze. 5 kiló sminkel igen szép...De amúgy ha már pop énekes nőkről van szó Ariana grande messze van a legszebbtől.
2016. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!