Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma délután bezabáltam egy...

Ha ma délután bezabáltam egy csomó sütit, mit tegyek, hogy ne rakódjon rám?

Figyelt kérdés
Nem eszek amúgy csak nagyon minimális szénhidrátot. De ma születésnapom volt. Bezabáltam mindenből. Ma egyébként direkt erre tartogattam a gyomrom, de most mégis szarul érzem magam, hogy ezt bezabáltam és szeretném ha nem rakódna rám. Ma reggelire egyébként 2 szelet abonettet, 1 szelet ulykamell sonka meg egy zöld tea volt. Ebédre egy negyed tányér leves. És egy rakás süti ma délután. Mit tegyek azért, hogy ez mégse rakódjon rám?
2013. nov. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ne kattogj ezen, aludj egy nagyot :) és holnaptól szigorúan tovább...
2013. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöször is szülinapod volt,tehat neha belefer.Ne parazz ezen.De ahogy olvasom,EGYEBKENT nagyon keveset eszel!!!Remelem nem szenvedsz anorexiaban?!
2013. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es:mar ne haragudj,hova egyen ettöl szigorubban?!Negyed (!) tanyer leves,meg 2 szelet abonett,1 szelet pulykamell,meg zöld tea....ez mar feler egy KOPLALASsal!!!
2013. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd rájön mikor eléri a kívánt célt. Ami ráadásul sosem lesz meg, mert a kevés izom is szépen fogy ami alapból volt rajta, ezért nem lesz feszes a bőre. Aztán a következő pillanatban puff +10kg, mert megemelte a tápanyagbevitelt és a szervezet elkezd raktározni.
2013. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 acelsziv ***** válasza:
Ez van, amikor annyit eszel, hogy éppen nem halsz éhen aztán rászabadulsz a "cuccra" Módosíts a diétádon. A párom mindent eszik de mértékkel - figyeli a kalóriaértékeket - és leadott 12 kilót. Amit te csinálsz az szimplán önsanyargatás. Ja és ha már megetted, akkor rakódni is fog. Ez ellen semmit nem tehetsz.
2013. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!