Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van valaki, aki rajtam kívüll...

Van valaki, aki rajtam kívüll utálja az 1d-t?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem! Amint meg hallom őket hnyingerem lesz! Szerintem ők is ilyen kis kamu celebkék JB utánzatok azzal a Mahoneval együtt. stb..

2013. dec. 17. 16:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%

Szia!

Valahogy én sem bírom őket, főleg nem a göndör srácot, Harry-t, holott jobb pasik is akadnak nála, mégis úgy beszélnek róla, mintha ő lenne a legszexibb fiú a világon.

Azt pedig külön bírtam, mikor összejött a fura szemöldökű Carával és ettől még nagyobbnak érezte magát, de amúgy a zenéjük sem jön be.

2013. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem sem! én is Harryt utálom a legjobban :D nekem sem olyanok mintha melegek lennék :D

[link]

2013. dec. 18. 02:11
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Erre egyszerű a megoldás! Ha nem akarod őket hallgatni,akkor kapcsolj el onnan vagy ha meglátsz egy képet menj tovább,de olyan embereket nem kellene utálni akiknek még csak nem is ismered a személyiségeiket és azt,hogy milyen emberek a való életben.Azért mert a sztárvilágban vannak és neked nem szimpatikusak az lehet,hogy azért van,mert jól néznek ki és már sokkal többet elértek az életben,mint bármilyen más ember.Szóval szerintem nem kellene őket elítélned csupán pletykák alapján.
2013. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
nem, nincs...
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Drága kérdező!

Oké,nem szereted a One Directiont,és én tiszteletben tartom a véleményedet..

De nem kell őket "le melegezni",mert ezzel is csak magadat minősíted.

Nem szereted őket,ne hallgasd a zenéjüket.Mindenre van megoldás.:D

Nagyon rossz,hogy egyből általánosítasz,és elítélsz embereket.

Ezzel nem akarlak megsérteni,nem akarok neked rosszat,ezt most csak jóindulatból írom.Na pá.:)

2013. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20 éves vagyok, szóval azt hiszem, már kinőttem ezekből a 1d, meg bieber, meg ezekből a dolgokból, amikor én voltam általános iskolás, a tokio hotel volt nagy szám. Ettől a 1D-től 2 dalt ismerek, de abból egyik nem a sajátjuk (One Way Or Another, eredetileg egy pop-punk zenekar, a Blondie dala, keress rá, ha érdekel, és eredetileg nagyon ó, fel is háborított, hogy ők dolgozták fel).

Szóval, én sem szeretem a 1D-t, a Th-t, Justin Biebert, mit tudom én. Én amúgy is inkább rocker vagyok. De ez a kérdés kicsit "seggnyalatós", ha nem haragszol a megfogalmazásért. Nem sértegetni akarlak, de nagyon látszik, hogy azért írtad ide, hogy ide gyűljön mindenki, aki szintén nem szereti a 1 directiont, és közösen ajnározzátok egymást, hogy ti milyen nagyon jók vagytok, mert nem hallgatjátok ezt a szennyet, bezzeg a többi korotokbeli, stb., stb.

Pont olyan, mint amikor youtube-on valaki azt kommenteli mondjuk egy Queen-zene alá, hogy 13 vagyok, és ezt hallgatom, nem Justin Biebert, és várja, hogy mindenki dicsérje, mennyivel jobb az ízlése az osztálytársaiénál.


Azért gondolom ezt, mert RENGETEG ember utálja a 1D-t, mást se hallani egész nap, szóval igen, Rajtad kívül biztos vannak még itt ilyen emberek. például én.

2013. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért írtam ki.Csak már elegem van beloluk és ne mondjáktok már azt ,hogy ne halgassam ne nézzek rá ha egész nap mindenhol ez szol a suli rádioban a hugom állandoan -.-
2013. dec. 22. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem utálom őket,szimplán nem jön be a zenéjük.És nem,nem Kárpátiát hallgatok meg Demjén Rózsit,hanem James Arthurt.:)Amúgy kérdező,lehet,hogy jó emberek.Ne a zenéjük miatt utáld őket.:) 15/L
2013. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
16%
van. csak ők szeretik egymást. melegek. tisztára.
2013. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szia. nagyon sok üzit fogsz kapni. túl sokan utálják őket.
2014. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!