Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van valaki, aki rajtam kívüll...

Van valaki, aki rajtam kívüll utálja az 1d-t?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem! Amint meg hallom őket hnyingerem lesz! Szerintem ők is ilyen kis kamu celebkék JB utánzatok azzal a Mahoneval együtt. stb..

2013. dec. 17. 16:46
1 2
 11/16 válaszolj lécci ***** válasza:
100%
Miért utálod őket? Azért, mert ők híresek, és egy csomó lány oda van értük? Amúgy meg ha a húgod is ezt hallgatja, meg szereti őket, akkor legalább az ő ízlését tiszteletben tarthatnád. Nem jobb, hogy a húgodnak van személyisége, és hogy van kiért rajongania?
2014. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Az utálatod abból ered, hogy több millió lány szerelmes 5 (akár meleg, senkit nem izgat) srácba, és nem beléd....És ezt egyszer, s mindenkorra el kell fogadnod. Lefelé kritizálunk, felfelé csak csodálunk, és azért valljuk be elég valószínű, hogy hozzájuk képest te csak egy senki vagy. :/
2014. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Én téged utállak
2014. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Ezt az agymenést amit nálad lehet tapasztalni te atya úr isten!!!! nem tetszik de mindenhol ezt hallod szerezz fűl dugót :D. amúgy meg a sok szerencsétlen aki itt le melegezte meg le b*zizta őket azok honnan vesznek ilyen szerencsétlenségeket? 1. honnan ismerik az ő személyiségüket ha nem is követed a bandát és nem vagy rajongójuk?

Ha meg a kinézetükről beszélünk akkor meg min van ? nekik ez a stílusuk nektek nem hogy oda ne rohanjak nem kell mindenkinek egyformának lennie.

Amúgy meg attól hogy nem kedvelitek őket azért nézzétek már meg hogy ők mit értek el és ti éppen most hol tartatok az életben :P

2014. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utálod őket de a nevüket mindegyiknek hibátlanul be tudod írni könyvjelzőnek. Nagybetű, nincs helyesírási hiba. 5 bonyolult névvel rendelkező angol srác... hmmm.. ennek ellenére te akor is csak egy irigy Lúzer vagy!


Köszönöm a figyelmet.

2014. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

én szeretem őket, sőt!

bár tényleg nem tűnnek túl heterónak.

2014. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!