Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Nem érzitek...

Directionerek! Nem érzitek azt, hogy a fiúk egyre bunkóbbak velünk? Én egyre inkább ezt érzem. Louis kiborul, Niall kiakad, hogy hagyjuk már nem vagyunk a családtagjai. És az egész fandom széthúz.

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Problémád? :) Szerintem az a szánalmas aki csak kötekedni jön egyes kérdésekhez.
2014. jan. 19. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mind a nyakukon logtok, nem is csodalom :))


De viccet felreteve, szerintem csak az agyukra ment a sztarsag. Mindenfele hulyeseget csinalnak, mert rengeteg rajongojuk van. Mind elnezik nekik ezeket a dolgokat csak azert, mert "cukik". Nincsen privat eletuk, ezert rajtatok eresztik ki a feszultseget :)

2014. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, hogy teli van a tökük (bocs), de szerintem ez akkor is szemétség, mert ha nem lennének fanok akkor ők most nem csücsülnének pénzhalmokon. Egyébként én pl. nem vagyok túl őrült fannak nevezhető. :D én csak csendesen szeretem őket.
2014. jan. 19. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is azokkal van a bajuk, akik csendesen rajonganak értük, hanem akik mondjuk követik minden lépésüket a való életben, napi több mail-lel "zaklatják" őket és kb. olyan dolgokról is tudni akarnak, hogy mikor volt utoljára wc-n...

És igen, ha tetszik, ha nem, nem vagytok a családtagjaik, sőt még a barátaik se. Több ezer tinileányka visít utánuk folyamatosan már már hajukat tépve, szinte "könyörögnek" hogy legalább csak nézzenek rájuk. Hát én meg tudom érteni, hogy kezd elegünk lenni az ilyenekből.


Azt kellene felfogni elsősorban, hogy ők a zenéjüket akarják nektek odaadni, nem az életüket. Elhiszem, hogy úgymond a rajongóknak köszönhetik azt, ahova eljutottak, de ettől még tudomásul kellene venni, hogy nem formálhattok olyan jogokat rájuk, amiket a visítozó tinilányok nagy része szeretne.


Lehet kiborulni, de azon is kell(ene) gondolkodni, vajon mi vezetett el oda, hogy az együttes tagjai kiboruljanak a rajongóikra?

2014. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát részben igazuk van, mert az az ő életük és nekünk mi közünk hozzá. Meg hát mindenkinek van rossz napja főleg ha naponta több ezer lány zaklatja őket.
2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, azok alapján, amiket írtál, úgy gondolom, nem rád vonatkozik, amiket írnak. Hidd el, az olyan fanokat imádják, mint amilyen te vagy, hiszen Ők is tudják, hogy a rajongók nélkül azért nem lennének itt.

Én megértem a srácokat, hogy elegük van, de ezzel jár sajnos a sztárság. Pláne, hogy ők tinisztárok, és 12-16 éves lány rajongóik vannak, akikről tudjuk, hogy milyen erőszakosak és idegesítőek. A 1D pedig fáradt, kimerült, fizikailag és szerintem lelkileg is. De ezt hiába írom le, mert úgyse látják a világ őrült rajongói. Pedig nekik kéne kicsit visszafogni magukat, és akkor a fiúk sem írnának ilyesmit.

2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!