Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Justin Bieber fanatikusok...

A Justin Bieber fanatikusok hogy fogják ezt kimagyarázni? Mit gondoltok erről a lehetséges dologról?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, NEM provokációnak írtam ki a kérdést, de ezen a híren ledöbbentem:


[link]


És ha valaki azt hinné, hogy ez kamu oldal, akkor:


[link]


Én semleges vagyok Justin Bieberrel kapcsolatban, de szerintem az amerikai polgároknak (mármint ahogy megfogalmazták az indokot) maximálisan igazuk van....Találkoztam már pár fanatikussal, mindig mindent kimagyaráztak, és ezt vajon hogy fogják? Mert a számlálóra nézve nem hiszem, hogy egyszerre 250ezer ember lett irigy....


Mit gondoltok erről az ügyről? A Fehér Ház is foglalkozik vele.



2014. febr. 9. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

ennyi pénzből tökmind1 honnan utasítják ki. letelepedik máshol, ha így jár sajnos...:D

az a baj, hogy ez eddig csak vitatéma, szóval végül lehet megússza ezt is.

2014. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most olvastam így jobban rákeresve, hogy Kanadába sem megy már, mert Toronto-ban is eljárás indult ellene.....miért nem lehet börtönbe zárni?

Száguldozott Miami utcáin ittasan, bedrogozva, aztán ha valakit elüt, vagy megöl akkor?


Európában már RÉG börtönben lenne.

2014. febr. 9. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
na igen, ki kellett volna zárni az óvadékletét esélyét, és akkor most szívna a sitten.
2014. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vélemények a filmjéről:


[link]

2014. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is semleges vagyok vele kapcsolatban. A zenéjét nem szidom, de a viselkedése szánalmas. A 2. link ellenére sem tudom azonban komolyan venni a dolgot. Elhiszem, hogy a hír igaz, csak azt nem, hogy Obama komolyan fogja ezt venni. Neki sokkal nagyobb bajai vannak, úgy hiszem. És így sok hírességeket meg lehetne amúgy büntetni.
2014. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*hírességet
2014. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2014. febr. 11. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ám mindent elhinni a mocskos médiának:D

De ha esetleg tényleg így történt volna,lesittelhetnék legalább tanulna egy kis tiszteletet,meg hát zuhany időbe,nem igen hajolgatna a szappanért,ha jó pár nehézfiú körbeállná,csicska lenne ez a "csávó".

2014. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi link nem bizonyít semmit, csak hogy a miniszterelnök felesége tud a férje dolgairól. Ettől még Obama tarthatja a dolgot baromságnak. Na meg BorsOnline... De nem beszólni akartam a kérdezőnek, csak valahogy nem hiszem el, hogy ezt ne úszná meg valahogy. De jó lecke volna végül is. Amúgy nem sok rajongó válaszolt.
2014. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudom,régi már, de csak úgy bárkit ki lehet utasítani, mert az embereknek nem tetszik?
2018. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!