Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Martin Garrixnak...

Szerintetek Martin Garrixnak van barátnője? :O olyan kis cuki és állítólag szingli (tudom h nem leszek az nem azert kerdezem:D) de szerintem kizárt hogy ne kavarjon valakivel:DDD

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakit biztos kefél de szingliként sokkal eladhatóbb.
2014. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak meg súgom hogy meleg.
2014. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincsen neki.

De szerintem álmpasi <3

2014. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,híres és tele van pénzzel..mi más is lehetne?
2014. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis tini..

Egy vonal szája van, már tiniként sem vonzott volna../ bár hazudnék ha azt mindanám nem jóképű../


Tuti van neki valaki, hiszen híres, és van pénze...ha ronda lenne is volna valakije, ha akarná... Ez nem jelenti azt, ogy egy komolyabb barátnő...

18 évesen minek is lenne, főleg az életmődjával igazából csak alkalmi barátnőt könnyű szerezni..

2014. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


Van barátnője

2014. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem szingli:D nembaj, a lenyeg hogy nem csunya a lany es hogy nem valami rbivel kavar:)
2014. aug. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!