Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én azt mondom h boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én azt mondom h boldog vagyok szinglin ezt mért nem hiszi el nekem senki?

Figyelt kérdés

Mi előtt v ki mondaná nem nem vagyok ronda, se kövér , se meleg. Csupán egyszerűen nem érzem úgy h ahhoz hogy én jól érezzem magam kéne v ki mellém.

Ezt olyan nehéz elfogadni ?


Senkinek nem teszek vele semmi rosszat, és a majd meg fogod unni részt is vagy 200 X elszajkózták 25 vagyok és még mindig nem untam meg.


Szabadnak lenni egyszerűen jó, legalább is nekem.

Az h ezt mért nem értik számomra rejtély.



2014. márc. 1. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked.
2014. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kösz első :)
2014. márc. 1. 19:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindenki rájön majd hogy mikell neki, és ember függő valakinek kell a szeretet valakinek nem :D
2014. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is hiszek neked!
2014. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem hisznek neked, nem tudják elképzelni az életüket olyan szinten párkapcsolat nélkül, hogy boldogok legyenek.
2014. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán elhiszem, mert én is ilyen vagyok! Én sem mondanám magam rusnyának, randim is lehetne, de mindig én mondok nemet. Egyszerűen nekem így jó. És igen, általában a kapcsoaltfüggők nem hisznek Neked, akik egyedül értéktelennek és feleslegesnek érzik magukat.
2014. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. Nem igen érdekel, hogy más elhiszi vagy sem. Én tudom, hogy jó így. Ha másnak nem jó, az egyéni szoc problem számára.
2014. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát ezzel a szituációval már vagy hasonlóval én is találkoztam 6-os.

Szóval az volt hogy még középiskolában megkérdeztem egy random terembe hogy valamit hol találok (a tárgyára már ne emlékszem).


Na a következő történt megmondták hol van erre az egyik csaj " Van barátnőd ? , őőőőőőőőő Nincs , Ha kéne egy akkor szólj" Na erre el is köszöntem.


Ezt a mai napig viccesnek tartom.

2014. márc. 1. 19:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert az ember alapvetően társas lény, és örökíteni próbálja a génjeit.
2014. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is szingli vagyok, és ez most jó nekem. A szingliség minden előnyét kiélvezem, azt csinálok amit akarok, nem szól bele az életembe senki. Arra költöm a pénzem amire akarom. Bulizok amikor akarok, és azzal bújok ágyba akit csak megkívánok. Voltam férjnél van két gyerekem, tehát a reprodukció terhe sem nyomaszt már. Élem a világom, és baromi jó pasinak kell lennie annak aki ezen változtatni akar! :))
2014. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!