Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az olyan énekesek vagy színész...

Az olyan énekesek vagy színésznők, akik fullra levágatták a hajukat, vagy nagyon "bevadultak", szerintetek akkor is ennyire megváltoztak volna, ha nem lennének híresek?

Figyelt kérdés
Úgy értem például, ott van Rihanna. Most tekintsünk el attól, hogy kinek szimpatikus és kinek nem. Ha sosem vált volna híressé, akkor is megbotránkoztatóan viselkedne szerintetek a környezetében, vagy ugyan az a stílusú csaj maradt volna mint a 2006-2007es években?
2014. márc. 6. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
De említhetném pl Miley Cyrust is, ő ha átlagos életet élne szerintetek akkor is ilyen hajjal járkálna az utcán?
2014. márc. 6. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híres, mégis levágattam a hajam, meg azért van a világon egy pár rövid hajú nő, aki nem híres. :DDD Szerintem nincs ebben semmi megbotránkoztató, a 92 éves nagymamámnak is rövid haja van.
2014. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De te kényed-kedved szerint csináltathatod a frizurád, nekik tanácsolják (finoman fogalmazva), ők meg megfogadják. Nem ismerem nagyon Rihanna pályáját, de Cyrus esetében pl. biztos vagyok, hogy az új imidzs mellé járt az új haj, hogy a "paraszt" már ránézésre is tudja, hogy a réginek már annyi, ez egy új ember.
2014. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt most nem a haj a lényeg, mert sok rövid hajú női híresség él tök normális életet, tehát nem botrányos (pl Anne Hathaway). Szerintem a hírnév teszi velük ezt, hogy ilyen botrányosak, de most lehet így viselkedni hosszú hajjal, meg anélkül is, szóval a frizura szerintem nem oszt, nem szoroz.
2014. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza...teljesen egyértelmű, hiszen a szerintem itt ti sem vagytok azok a típusok, akik még fizetnek a zenékért...itthon ennek aztán tényleg nincs hagyománya, de külföldön sem olyan sokan vásárolnak már...sokkal nagyobb üzlet a bulvár, és persze, hogy akkor írnak egy emberről, meg foglalkoznak vele, ha valami botrányt csinál...szóval igen, ha nem lennének híresek, akkor természetesen nem ilyenek lennének.
2014. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!