Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ha élne Michael...

Szerintetek ha élne Michael Jackson, mit szólna a gyermekei mostani életéhez?

Figyelt kérdés
Ugyan ha élne,valószínű a legtöbb dolog nem történik velük meg,mert vigyázott volna rájuk.A legidősebb gyerek,ugye a fiú,vitiligós,amit nyilvánvalóan az apjától örökölt.A lánynak phszihológus kéne,mert vagdossa magát,öngyilkos is akart lenni,majdnem sikerült is neki.Ráadásul én úgy nézem,hogy (nem tudom ki neveli őket),de az illető rendszeresen kezet emel rájuk.Fenn van a neten egy videó,ahogy a lányt felpofozza a nagynénje,a minap meg egy olyan képet láttam,ahol a legkisebb gyerek,ugye fiú,szeme alatt fekete karika van,ami nem alváshiánytól alakult ki...:S
2014. márc. 9. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

A vitiligót nem biztos,hogy örökölte Michaeltől. Én úgy tudom, sem Prince-nek, sem Paris-nek nem Michael a vér szerinti apjuk, vagy ha mégis, nem "hagyományos úton fogantak". Blanketről rebesgetik, hogy ő esetleg vér szerinti gyermeke. De tulajdonképpen mindegy is, mert kiváló apjuk volt, ha vér szerinti, ha nem.


Mutasd azokat a fotókat, hadd lássuk, amin a bántalmazások nyomai vannak.

2014. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] Itt minden le van írva..
2014. márc. 11. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is hallottam,hogy nem az ő gyerekei,de a vitiligót csak apai ágon lehet örökölni,és a "lehetséges apajelöltek" közül csak M.J.-nek volt vitiligója.:) A lánynak meg ugyanolyan "múmiafeje"van,mint az apjának,már elnézést.:)
2014. márc. 11. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem Paris kiköpött anyja :D

Amúgy az anyjuk fiatalon és jópár kilóval könnyebben egész jól nézett ki, Paris is szép lány.


Nem akarok mentegetni senkit, de ezeket a sérüléseket az iskolában is szerezhette. Lehet, hogy egyszerűen cak meggyepálta egy osztálytársa...van ilyen.


Ezeket a gyerekeket Michael a széltől is óvta, szóval elképzelhetőnek tartom, hogy kissé nehezebben birkóznak meg a külvilág nehézségeivel. Sajnos a "túlszeretés" is okozhat gondokat, mert nem lesz elég önálló a gyerek.


Bár a média világára szerintem elég jól felkészítette őket, hogy pl. riporterektől mi várható, mert nem egy,a gyerekekkel készült interjúban jól látható, hogy tartják a 10 lépés távolságot a kérdezővel szemben, és nem dőlnek be egyből a mosolynak. Paris arckifejezései különösen beszédesek szoktak lenni...

2014. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"és a "lehetséges apajelöltek" közül csak M.J.-nek volt vitiligója.:)"


ez nem feltétlen biztos, mert a vitiligo nem minden esetben olyan súlyos, mint Michael esetében. Az emberek nagy százaléka vitiligos valamilyen szinten, és lehet, az a néhány kis foltocska nem terjed tovább egy életen keresztül sem, ez nagyon változó. Tehát simán lehet olyan apajelölt, akinek vannak ilyen foltjai, csak nem látványos helyen, ezért úgy hisszük, hogy nincs vitiligoja.

2014. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz,de ha lenne egy pici foltocska is valakin,tuti vilaghir lett volna belole.
2014. márc. 11. 20:53
 7/9 anonim válasza:
Michael Jackson él!!!
2014. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen? Honnan veszed? :D
2014. márc. 12. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem nagyon büszke lenne mind a négyükre, először is Omerre, mert már egyre népszerűbb, sokan szeretik őt és követik a munkáját és Prince Michaelre is, mert azt csinálja, amit szerett és közben még alkalmanként adakozni szokott és persze Parisre is, mert annak ellenére, hogy többször is depresszióban volt, sikeresen legyőzte azt és úgy tunik, hogy már továbblépett és próbál boldog lenni és Blanketre is, mert annak ellenére, hogy még nagyon kicsi volt, akkor amikor elveszítette az édesapját erős maradott és mert mindig próbál önmaga lenni. Szóval szerintem tényleg nagyon büszke lenne mind négyükre ezek miatt, de leginkább amiatt, mert mindnégyen összetartanak és támogatják, segítik egymást.
2017. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!