Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Vásáry Andréhoz?

Mit szóltok Vásáry Andréhoz?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon tehetséges ember.A megjelenése,a kisugárzása,a minden.Én neki szurkolok!Hajrá André!
2009. dec. 19. 10:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Én nem neki szurkolok, remélem most kiesik. Egyébként nekem nem szimpatikus, mindenki el van ájulva a hangjától pedig nem egy nagy szám.
2009. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon különleges a hangja,és van esélye megnyerni a csillag születiket.Viszont nem bírom nézni ahogy énekel...az a kéjgyilkos tekintete éneklés közben...rémísztő.De attól még szúrkolok neki!
2009. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%
Én utálom az ilyen zs média műsorokat. De a válogatást mindig megnézem, mert iszonyat jót tudok röhögni a sok nyomorékon, akik jelentkeznek az ilyen műsorokba 0 tehetséggel. Már a legelején felfigyeltem Tabánira és Vásáryra, csak miattuk nézem a műsort. André zseniális, annak ellenére, h. a nemi identitása zavar. Remélem valamelyik a kettő közül nyer, mert ez a műsor nem a sajnálatról kell, h. szóljon, hanem a tehetségről. Ők ketten pedig tehetségesek. Szívesen látnám őket együtt is fellépni, vagy szerepelni.
2009. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
30%
Én nem tudom, miért vannak oda az emberek érte. Levágós, hogy csont ratymák (ami egy dolog), ebből adódóan baromi vékony hangja van, amivel remekül nyivákol. Nála sokkal jobb kvalitású fiatal művészek estek ki (akár Brasch Bence vagy a többi). Ennek az egész hulladék műsornak az lesz a legnagyobb szégyene, ha ez az ősköcsög marad bent a végére mondjuk emszírobival. Ebben az esetben nem "csillag" születéséről, hanem egészen másról beszélünk majd, khm.
2009. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
11%
b*zi
2009. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
17%
A legszebb szó, amit Vásáry Andréra tudok mondani, az az, hogy b*zi. Kiugrok az ablakon, ha ő nyeri meg a Csillag születiket. Nehogy már egy ilyen rossz b*zi nyerje meg!
2009. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
2009. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%
IMÁÁÁDAT ANDRÉ! (L) (sok bunkó meg bek@phatja! Életetekben nem hallottatok még operát? -.-)
2009. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
2009. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
8%
Leszarjuk az operát utolsó előtti válaszoló! Egy operát nem nőnek kéne énekelni?
2009. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!