Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk, lányok! A Nirvana 20...

Fiúk, lányok! A Nirvana 20 évfordulójára megkérdezem: Mennyire szeretittek még most is a Nirvana együttes-t?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz rolúk? Mi a véleményed Kurt Cobainról? Szerinted maradandót alkottak? Ki a kedvenced és miért? Mikor ismerted meg a Nirvanát? Mennyire szimpatikusak a tagok?

Válaszóld meg a kérdéseket de őszintén!



2014. ápr. 6. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Sose fog kimenni a zenéje a divatból...én 15 évesen ismertem meg mer akkor kezdtem el foglalkozni jobban a zenével ...ha megfigyeled akkor sokan akik elkezdenek tanulni valamilyen hangszereken akkor az ő számaival kezdenek ...a kezdő zenekarok pedig az ő számait játszák ...sajnálom hogy már nem él de a zenéje és az emléke örök marad :-) 18L
2014. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Imádom, örök kedvenc marad! Kurt Cobain egy zseni, csodálatos! Nincs kedvencem, úgy szeretem, ahogy van, mindenkinek megvolt a maga szerepe ebben a csodába!
2014. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon imádtam a fickót kb. 10 évesen ismertem meg és nagyon megfogott mint pasi és zeneileg is....Imádok rajzolni és le is rajzoltam mint portré és kár hogy meghalt :( 12L
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Nirvana magasan a legjobb zenekaraz egész világon <3 az unplugged NY koncertfelvételen jöttem ráarra,hogy Kurtnek mennyi fájdalom volt a lelkében...hihetetlen milyen szenvedéllyel játsza az összes dalt...egyszerűen sírnom kell ha azt nézem..maradandót alkottak-e? IGEN!!...ha nem alkottak olna azt,most honnan tudnád ki Kurt Cobain,vagy NIRVANA? :D <3 15/L
2014. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismertem őket egy ideje,de még csak nem rég szerettem meg őket,nagyon megfogtak,de olyan szinten,hogy kevés bandával/énekessel voltam így.

Imádom őket,amit alkottak,az örök marad.:))

2015. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!