Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Olyanból nem is lehet sztár...

Olyanból nem is lehet sztár (vagy ismert ember) aki csúnya?

Figyelt kérdés

A legtöbb ismert személy elég jól néz ki, most gondolok itt a nőkre kb 35 éves korig pl Lola , Szinetár Dóra, Barátok köztből Linda, Zsófi, Vanda, Valkó Eszter műsorvezető hogy csak egy párat mondjak és a modellekről ne is beszéljünk.

Tudom hogy ki vannak rendesen sminkelve meg a hajukat is megcsinálják és még ruhát is adnak rájuk( amúgy nem lenne egyéniségük), de ha valakinek csúnya az arc formája akkor azon a smink se segít, kövér sztárok sincsenek sokan.

Az utcán nagyon sok a csúnya ember (most olyanokra gondolok aki hiába sminkeli magát akkor se tud az ellen tenni hogy ilyen az arcformája), a sztárvilágban meg mindenki jól néz ki.


2009. dec. 21. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
És Geronazzo Mária, vagy Benkő Dániel? Meg a Pa-dö-dö-s csajok, meg Kiszel Tüncike, meg Gáspár Győzike? Még sorolhatnám! Mind ocsmány, mégis "sztárok"...
2009. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam a sorrend:

3. Celebek

2. Sztárok

1. Híres emberek


Szerintem van különbség...

2009. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Celebek tényleg csak olyanok lehetnek, akik vakolják magukat meg anorexiásak... ezek a felesleges idióta "hírességek"

De az igazi hírnév nem azon múlik, hogy valaki szép vagy csúnya, esetleg kovér, hanem a tehetségen és a szerénységen!! Itt van pl Susan Boyle.. egyáltalán nem szép és mégis milyen sztár lett belole.. Vagy Queen Latifah, meg a tobbiek! Amúgy vannak olyan modellek is, akik nem éppen soványak és mégis sikeresek.. Gondolkozz mielott írsz!

(Lola meg ezek nem éppen nagy tehetségek, csak úgy mellesleg...)

2009. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak üzenem hogy akiket felsoroltál már mind elmúlottak 45évesek, Geronazzzó már legalább 50 éves.

Én max 35 éves korú sztárokról beszéltem.

2009. dec. 22. 06:26
 5/6 anonim válasza:
52%

hülye vagy?!


Nem attól függ h ki h néz ki és milyen az alakja...csak ha modell

pl sok híres színes ill zenész k*rva ronda mégis imádjuk őket!!!


pl beth ditto a the gossipból: csúnyis kövér is mégis nagy sztár...

itt egy link:

[link]


vagy missy elliot neki se vmi jó az alakja és csunya az arca:

[link]



most nézzük a férfiakat.



hm...mondjuk

rpuert grint helyes? NEM mégias mekkora sikert aratott (harry potter)

[link]



vagy MARILYN MANSON

csúnya túl sovány úgy nézki mint egy halott és mégis van szexualitása (számomra pl...) de tény az tény nem kéne.


[link]



ezek mind NAGY sztárok mindenki imádja őket (legalábbis fél világ biztos.)és nem igazán olyan hú de szépek hú dejók...de van tehetségük zene színészetben stb...tudnám sorolni ezeket holnaputánig...tanuld meg. nemmindig a kinézet fontos.

2009. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pl trace cyrus nagyon ronda.... ha ránézek majd elhányom magam ,de mégis szeretem a zenéjét...
2009. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!