Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem tudják már békén...

Miért nem tudják már békén hagyni szegény embert? nem volt már elég?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 13. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Kb. ott rontották el, hogy az első ilyennek fizettek 20 milliót, hogy kussoljon. Ha ártatlan volt, akkor minek hallgattatta el őket pénzzel? Csak egy újabb bizonyíték, hogy valóban megrontott pár kölköt.
2014. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez nem igaz sose volt az

meg akkor miért most kel felhozni ezt a pedofil témát? ami 1987- ban volt és michael jackson 2009 ben halt meg és most 2014 van miért nem akkor mondta

Safechuck és Robson korábban tagadta, hogy Jackson megkörnyékezte volna őket. na miért is tagadták akkor elfogyott a pénz vagy mi

kőnyű olyant bántani aki már nem él

vagy mit hisznek feltámad és elviszi a rendőrség vagy benyúl a zsebébe és elő vesz egy köteg pénzt és fizet én hiszem hogy ártatlan

2014. máj. 13. 14:59
 3/7 anonim válasza:

Kedves 2. ,ajánlom nézz meg egy-két "home video"-t a youtube-on. Én sem pereskedtem volna, neki a 20 mill az olyan mint neked a 100ft.

Kedves kérdező,ilyen mocskos világban élünk.

2014. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja és hogy miért fizette le őket hogy hadják békén

mert akadályozták őt mindenben és be mocskolták a hírnevét

és máshogy nem tudod meg szabadulni tőlük

ekkor jöttek mások is hogy meg vádolják

mert biztos úgy voltak vele hogy jaj ez a Michael mennyi pénzt adott vádoljuk meg mi is

és ez igy ment és ment és végül ez vezette a halálhoz

ő csak jót tett a gyerekekkel

2014. máj. 13. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
2 válaszoló mit értesz ezen ?
2014. máj. 13. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
most vetem észre hogy aszt írtad kedves 2 dik akkor ez nem nekem szolt ?
2014. máj. 13. 18:35
 7/7 anonim válasza:
nem ,bocs:)
2014. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!