Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Imadom es mimdigis imadtam a...

Imadom es mimdigis imadtam a tokyo hotelt. Nem neztem soha utana a tagoknak de ledobbentem. Mas is igy kiabrandult?

Figyelt kérdés
kivancsi voltam a jo hangu "enekesno" nevere mikor megtudtam hogy ez a csaj a Bill Kaulitz nevre hallgat es igazabol pasi. na ott hirtelen megallt a szivem es azota csak ugy tudom hallgatni a zenejuket hogy tudom hogy egy ferfi enekel. na azota valahogy rosszabb a zenejuk. ez picit nagy meglepetes volt szamomra. ki van meg igy ezzel?

2014. jún. 2. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg ne sértődj,de a th téma már rég lejárt lemez!zavar téged az hogy kiderült hogy fiú?ha nem akkor nem mind 1?
2014. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Had hallgassa a zenét kedve szerint, a zenét nem a trend befolyásolja, max előrehúzza/előtérbe teszi. Attól a zenéjük még megmarad (hozzá teszem, én nem szeretem a TH-t)


Az egyik kedvenc zenekarom lemezét megvettem iTunes-on, és láttam a facebookjukon egy kommentben (amit ők írtak) hogy "mindenkinek megkéne venni a cd verziót". Azóta úgy érzem nem tisztelik azt akinek a csóringer itunesos verzió jut, és nem is bírom úgy hallgatni őket mint azelőtt. Van ilyen. :D Majd elmúlik.

2014. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sőt a gitáros srác az ikertestvére.

Régen én is szerettem őket, de nem azért nem szeretem már, mert megtudtam, hogy az énekes fiúból van, azt tudtam, csak nekem már túl elfajzottak lettek. Mint a sátánisták. De egy pár számuk a mai napig tetszik :)

2014. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a zenéjüket soha se szerettem - és ez enyhe kifejezés, csak nem akarok senkinek az ízlésébe gázolni -, de a mai napig nem tartom fair-nek, hogy Billnek olyan gyönyörű arca van, és nőiesebb hangja, mint nekem...pedig én lánynak születtem...xD
2014. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elejétől kezdve tudtam, hogy fiú.
2014. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, és nem is ismerem igazán a Tokio Hotelt, de sohasem gondoltam, hogy valaki, aki imádja őket azt fogja hinni Billre, hogy lány. Persze, lehet, hogy első látásra valakinek úgy tűnik, de ha már valaki az "imádom" kifejezést használja, akkor annak illene már régóta ismernie a bandát, és azt is tudni, hogy hogy írják helyesen a nevét :)
2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a TH-t ma is, ahogy már kiskoromban is. Voltam kb. 8 éves amikor először hallottam, azt hiszem 2005-ben, amikor jöttem Magyarországra és a tesóm ment a koncertjükre. Nekem nem tűnt lánynak. Viszont nem sokkal később megláttam. A kinézete kicsit ledöbbentett, de igazából annyira nem zavart, sőt.. 10-12 évesen az egyik legnagyobb TH rajongó voltam. Aztán mostanra már nem a kedvenceim, de azért szeretem még ma is a számaikat, viszont különösebben nem érdekel maga az együtes.
2014. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!