Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérhetek egy kis segítséget?...

Keselyüstök kérdése:

Kérhetek egy kis segítséget? (autogram kérés külföldi színésztől)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy szeretnék levelet írni és autogramot kérni egy külföldi színésztől, de felmerült bennem pár kérdés a folyamattal kapcsolatban. Az addig rendben, hogy kell egy boríték, amit megcímzek, de kell bele egy válaszboríték, hogy legyen miben visszaküldeniük a képet. A kérdéseim ezzel kapcsolatban:

- ehhez egy csupán egy sima borítékot kell vennem? Úgy értem nincs külön olyan, hogy "válaszboríték"? (elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de nem vagyok jártas a témában...)

- kikötötték, hogy nekem kell hozzá bélyeget szereznem, a válaszborítékra. A levelet elvileg Angliából kapnám (jobbik esetben) és én úgy tudom, hogy főpostán lehet is venni ilyen célra szolgáló bélyeget(?). Mi ennek a hivatalos neve? Hogy is van ez pontosan?


Első körben ennyi lenne. Nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni ebben. :) A válaszokat előre is köszönöm! Minden jót! :)



2014. jún. 12. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Nem létezik külön olyan cucc hogy "válaszboríték".


2) A postán add elő a sóhajod, tudni fogják miről van szó. Amúgy valószínűleg simán normál bélyeg lesz, amit ragassz föl a válaszborítéknak szánt borítékra (különben még vki lenyúlja). Az sem árt ha picivel több bélyeget veszel rá, nehogy kiderüljön hogy valaki vmit rosszul tudott, vagyközben felmentek az árak.


3) Nem akarlak elkeseríteni, de hacsak nem élőben iratsz alá, valószínűleg nem az illető, hanem valami bérrabszolga fog neked aláírni.

2014. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!


1. Akk jól sejtettem, h butat kérdezek...:p


2. Sanszos hogy végül ott fogok kikőtni, csak gondoltam hátha lesz itt valaki aki jártas a témában.


3. Nem keserìtesz el, tisztában vagyok ezzel a ténnyel. :)

2014. jún. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!