Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a jó ebbe Szirmai Gergelybe?

Mi a jó ebbe Szirmai Gergelybe?

Figyelt kérdés
Én belenéztem pár videójába de majdnem elaludtam csak löki a szöveget csak löki...

2014. júl. 15. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel érettebb korosztálynak szólnak a videói, nem egy szimpla YouTube videós, sajnálom, valami PewDiePie-ra számítottál.
2014. júl. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most vagyok 22!

Akkor kiknek szól 40 éveseknek?

2014. júl. 18. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló!

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy érett gondolkodásmódot igénylőek a videói... Én úgy látom, sokan nemigazán értik a HollywoodNewsAgency lényegét. Sokszor kötnek bele abba, hogy Gergő a videók elején csak dumál, dumál és nem a filmről beszél, hanem az ahhoz kapcsolódó társadalmi kérdésekről filozofálgat. Szerintem ez pont így van jól, és jómagam éppen ezért nézem e youtube csatornát. Az, hogy ezeket a véleményáradatokat feltudjuk e fogni, tudjuk e értékelni még ha esetleg nem is értünk velük egyet, már nem kor, hanem intelligenciahányados kérdése... Én 16 éves vagyok ez -remélem mondanom sem kell- nem tekinthető pozitívumnak vagy negatívumnak. A személyes jellemvonásaimról és agyi-kapacitásomról ítéljenek meg az emberek, ne arról mennyi idős vagyok, mennyi idősnek érzem magam. Gerő videói szerintem mindenkinek szólnak kortól függetlenül.


Hogy mi jó Szirmai Úrban?

Csak annyi, hogy Ő az egyetlen igazán értelmes magyar Youtube csatorna alapítója... Stílusos és színvonalas videókat gyárt, humoros és érdekes kivitelezésben, melyeken értelmes emberek eltudnak gondolkodni, nevetni és esetleg tanulni is tudnak belőlük. Ha nem értenek egyet ezt kommentben jelezhetik kulturált és békés módon a videó alatt, amire Gergő gyakran válaszol is...

2014. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valahogy olyan érzésem van a válaszokból hogy Szirmai Gergely sznoboknak való!

Leszűrtem ebből a két válaszból köszönöm!

2014. júl. 20. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan, hogy mi kinek való, mindenki azt néz, amit szeret. Aki megelégszik a Szefi/Herby/PewDiePie alacsony színvonalával, annak nyilván elég lesz az is, aki valami érettebbre vágyik, annak ott van Gergely.
2014. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan veszitek ezt is hogy Szefi/Herby/PewDiePie valamelyikét is nézem...
2014. júl. 21. 01:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sehonnan... Amúgy PewDiePie videóinak nagy részével nekem speciel semmi bajom... Gergő is tehetséges humoristának tartja. Bár az kicsit túlzás, hogy Ő a világon a legtöbb feliratkozóval rendelkező Youtube-os...
2014. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ghades válasza:
100%
Nem löki a szöveget, talán azért tűnik úgy mert rengeteg idegen szót használ. A többi részbe meg hadar rendesen. Egyébként a humorával sincs baj. Elaludni meg nem lehet mert 2 perc után biztosan ordít egyet.
2014. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én speciel Gergőtől tanultam meg véleményt alkotni, úgymond. Nagyon sok olyan kérdésemre válaszolt, amikre nem találtam választ, nagyon tetszik a világnézete is, a stílusa, a humora... Én nem követek túl sok youtubeost, de szerintem nem is nagyon találnék mást aki 10 perc alatt megnevettet, elgondolkoztat és kritikát is mond egy filmről... Én nagyon szeretem, de nem mindenkit fog meg, ez természetesen emberfüggő. :)
2014. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő egyike annak a maréknyi magyar youtube-osnak, akiknek van megfelelő szakértelmük minőségi tartalom gyártásához. Nyilván ízlés kérdése, hogy kinek a humora jön át, és kié nem, de azért megkérdeznélek kedves kérdező, hogy te mit/kit tartasz színvonalasnak, akár youtube-on, akár azon kívül?
2014. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!