Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az hogy a lányok s...

Miért van az hogy a lányok s "kislányos" Fiúkat imádják? O. O

Figyelt kérdés
Gondolok itt Bill Kaulitz-ra a Tokio Hotel énekesére akire sokan mondják,hogy megleg,de csak rockos...

2014. júl. 16. 04:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolnám hogy a lányok a kislányos fiúkat szeretnék elsősorban, ki ezt ki azt. Szerintem ez változó, van akinek az olyan fiúk tetszenek, akik izmosak, erősnek tűnnek, védelmezőnek tűnnek, van akinek meg az a vonzó ha a fiú gyengéd, érzelmes, és szerintem a finom vonásokkal rendelkező fiúknál ezt érzik.

Bill Kaulitz azért tetszik sok embernek, mert nagyon szép, szimmetrikus arca van, finom vonásai, igazából egy szép ember. De van, akit borzalmasan taszít, ha egy férfi így néz ki (mondjuk ebben az esetben, nem egy férfi, hanem egy serdülő fiúról van szó, ez sem utolsó szempont).

2014. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem ennek a Blii Kaulitznak a képét... Hát majd elhánytam magam. Itt magyarországon azt hiszem az ilyen kaliberű kölyköket hívják pávaköcsögöknek.
2014. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a válaszát! :))

És második válaszoló! Szóval... Miért is? A 2014-es képjeit láttad már??

2014. júl. 17. 00:46
 4/14 anonim ***** válasza:
igen a lányok tudok azért lányok, hogy az aktuális divathulladékokért pisiljenek. a NŐK esetében azért nem ilyen egyszerű a képlet, ők ugyanis sok esetben már rendelkeznek normális értékítélettel és ízléssel, aggyal is.
2014. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, nagyon szívesen! :)

Az ilyenek meg mint másik kettő, azt felejtik el, hogy ahhoz hogy valaki nő legyen, előtte lánynak kell lenni, de nyilván erősebb bennük az undor, a gyűlölködés, minthogy mélyebb vizekre evezzenek a gondolkodás világában, és belegondoljanak, mit is jelent az a szó, hogy személyiségfejlődés.

Másodiknak üzenném, hogy a fiúk futball iránti rajongása ugyanaz a rajongás, amely a lányoknál is, amit te bepisilésnek nevezel. Az a különbség, hogy a lányok nővé válnak, és megjön az agyuk, ahogy te mondanád, a fiúk meg férfiként ugyanazon a szinten megragadnak, tiszteletem a kivételnek. Normális ízlés alatt meg nem tudom mit értesz, értelmezhetetlen.

2014. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a kedves ötös válaszoló nem tudom miért hozta be a képbe ezt a feminista maszlagot, egy büdös szót nem szóltam a fiúkra. ők is ugyanolyan fejletlenek gyerekként mint a lányok. de sok sikert a kékharisnyává válás útján baby!
2014. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tanulj meg szöveget értelmezni és rájössz miért írtam. Segítségképp elárulom, a fiúk azért jönnek a képbe, hogy felvázoljam, hogy a rajongás nem intelligenciaszint kérdése.

Egy kékharisnya

2014. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A két nem között teljesen eltérően jön ki a rajongás, de a férfiak életét jobban végigkíséri, ez bizonyított tény, nem feminizmus. Mellékesen ki mondta, hogy nő vagyok? Baby :)

Ha nem bánod nem hat meg olyan hozzászóló pocskondiázása, aki képtelen a kulturált véleménykifejtésre.

2014. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pedig tudod mit nem értek? Azt hogy Justin Bieber és a hozzá hasonló tini fiúkat melegnek nevezik( félreértés ne történjék, én se csípem) pedig amúgy nem azok mert az összesnek van bnője! :D Na jó az one Directionból van pár meleg! azt hiszem talán 1 nem az.. :'D na igen visszatérve a témára..Melegeknek hívják az ilyen JB féléket meg piszkálják...és aki ott van hogy tényleg meleg, mint pl. Adam Lambert azokat meg istenként tisztelik. Fuck Logic xDD
2014. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Én nem emlegetném egy helyen Adam és JB nevét.. Tudod, nem minden azon múlik, hogy kinek milyen a szexualitása. Igen, Adam meleg, ezt fel is vállalja és együtt él vele (nem is tehetne mást). Justin Bieber pedig lehet, hogy nem meleg, de hogy díszb*zi, az biztos. Soha nem bírtam, és soha nem is fogom bírni. Lehet, hogy neked is születni fog egy fiad, aki történetesen meleg lesz. Akkor mit csinálsz? Kitagadod? A kérdésre visszatérve pedig én is az ilyen srácokért vagyok oda, mondjuk úgy 16-18 éves korában tetszett Bill igazán, amikor olyan nagy oroszlánsörénye volt. Nem tudom, miért, nekem mindig az ilyen kisfiús, vékony srácok jönnek be. (Andy Biersack, Bill Kaulitz..) Különösen tetszik az is, amikor valakinek kicsit hosszabb, sötét haja van és hozzá kék szeme :D Amúgy nekem Adam Lambert is tetszik. Nem tudom elmagyarázni, miért :)
2014. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!