Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miert utaljak sokan a One...

Miert utaljak sokan a One Directiont?

Figyelt kérdés

Itt van ket video. Az elsot eleg 1.23-tol nezni, a masikat legyszives nezzetek az elejetol.

Kivancsi vagyok a velemenyetekre a videok utan.:)

Koszonom.

1.

https://www.youtube.com/watch?v=qWSH6vHVfgs


2.

https://www.youtube.com/watch?v=xzvq0Himfl0


2014. júl. 28. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert b**ik?!
2014. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne itt reklámozd a videóidat. Köszi.

Amúgy azért mert zeneileg egy nulla amit művelnek. Két perc alatt összekattintott pop alapra profi énekesek ráájvékolnak valami gyagyis dallamot aztán ők meg ugrabugrálnak a videoklippben. Erre bárki képes.

2014. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.:')

Utolso: talan, ha csak beleneztel volna a videokba,( vagyis csak a masodikba) hallottad volna a sajat ket fuleddel hogy kevesen enekelnek ilyen jol.

Az meg hogy melegek vagy nem, a Queen-bol Freddie Mercury is meleg vol, nem?:) Az 1D-s fiukrol meg lehet tudni hogy nem azok, a legtobbjuknek baratnoje is van, Zayn hazasodni fog a baratnojevel.:) Szoval.

2014. júl. 28. 19:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Hallottam, hát elég gagyi. Nulla az egész banda. És igen köztudottan melegek. Ez van.
2014. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Nem utálom őket csak éppen felfordul tőlük a gyomrom. Zeneileg nullák, a menedzsereik nélkül sehol sem lennének és 5 év múlva szerencsések lesznek, ha pár ember emlékezni fog rájuk.
2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolso: ugyan ezt mondtak Justinra is.:) Hogy csoda ha 2(!) ev mulva emlekezni fog ra valaki.

Es meg most is ugyanolyan vilaghiru, mint regen, pedig 2008 se most volt, amikor feledeztek.:)

A One Direction pedig Julius 23-an 8.22-kor(este) lett 4 eves.:)

2014. júl. 28. 22:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga véleménye ezekről a nyomoroncokról. Te szeresd őket, de ne várd el, hogy mindenkinek csöpögjön a nyála tölök! Homik vagy sem, nem tudni azt csak ők tudják.
2014. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem kerem hogy szeressek Oket.

En csak arra vagyok kivancsi miert kell nyilvanosan szidni oket? Ha valaki nem szereti Oket akkor ne beszeljen roluk! De az hogy kulon 1D meg Justin utalo clubbok vannak, szerintem ez nagyon bunkosag! Aztan meg el is jutattjak a fiukhoz ezt, hadd fajjon nekik, de ez csak egy durvabb pelda.

Eleve nem ertem miert kell valakit ismeretlenul szidni, ez olyan mintha az illeto azt gondolna hogy jobb mint a masik ember akit amugy nem is ismer. Pedig O is csak ugyanolyan ember mint akit szid, barmennyire is faj neki, ugyanolyan ember mint azok a h*lye b**ik. Semmivel sem kevesebb vagy tobb.

2014. júl. 29. 00:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem valódi zenészek, összerakott valamik.


Amúgy hogy miért nem szeretem az ilyeneket és az összes hasonszőrűt? Itt egy nagyon szellemes "tipikus popzene" paródia Jon Lajoie-tól, mindent elárul az ilyesmi "zenékről" (angoltudás szükséges)

https://www.youtube.com/watch?v=ijr4rwb2WbE

2014. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Kérdező, hidd el, bieber sem tehetséges. Nagy nulla az egész gyerek, csak azért világhírű, mert vannak olyan alacsony elvárású és igénytelen tinik akik bálványozzák a semmiért
2014. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!